Gabinettrychologii
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:44

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

11 kwie 2017, 21:12

Akurat na forum pisaliśmy już o dobrym fryzjerze, o którego zresztą bardzo trudno. W dużych miastach zdecydowanie łatwiej jest znaleźć kogoś z pasją i godnego zaufania. Ważne jest także to na jakim sprzęcie oraz kosmetykach bazuje fryzjer.

carlito
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2017, 20:15

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

17 lip 2017, 20:23

Jak nie ma czystości w zakładzie to jakości też nie będzie

Heridi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2017, 22:14

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

17 lip 2017, 22:24

Fryzjera szukałam najpierw po opiniach w Internecie, ale faktycznie bardzo dużo daje także atmosfera i wystrój w salonie. Ja już na szczęście znalazłam swojego fryzjera - regularnie chodzę do Ewy, która pracuje w salonie Gnatyshyn na warszawskim Ursynowie. Ma spore doświadczenie, a przy tym ma świetne pomysły na cięcia i uczesania.

jeanine
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 25 cze 2013, 22:26

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

05 sie 2017, 11:52

Niestety trzeba szukać i najlepiej znaleźc kogoś z polecenia;) Jak tak trafiłam do swojej Moniki - najlepszej fryzjerki w wwie;)

Zycia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 gru 2016, 09:51

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

27 wrz 2017, 10:17

choruje na permanentny brak dobrego fryzjera
W takim razie koniecznie wybierz się do Akademii Perfect Hair i problem z głowy :) Każdy z nich jest świetny,jednak najbardziej polecam pana Krzysztofa. Już nieraz wyczarował mi genialne fryzury.

PolKass
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2017, 15:00

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

25 paź 2017, 16:45

To musi być ktoś bardzo sprawdzony. Ja w sierpniu czesała się na wesele u chłopaka, którego polecała koleżanka, ale była u niego tylko raz. W każdym razie pojechałam do niego z drugą koleżanką, też zaproszoną na wesele, i finalnie wyszło tak, że czesał ją 2 razy dłużej ode mnie (mimo, ze ma 2 razy mniej włosów) i fryzura wyszła pięknie. Mnie, na hasło "świadkowa" skasował więcej już na start, a fryzurę, która już po samym ślubie zaczęła opadać i się psuć, czesał.. 20 minut. Wiem, że mogłam jakoś zareagować, ale początkowo jakoś jeszcze wyglądałam. Potem było już tylko gorzej. :)

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

26 paź 2017, 12:28

Ja z zasady nie ufam fryzjerom i sto razy się zastanowię zanim odwiedzę jakiegoś nowego. Na pewno bardzo dużą rolę odgrywa to, jakiego sprzętu i kosmetyków używa dany fryzjer, a jak dla mnie liczy sie też pomysłowość i umiejętność dobrania odpowiedniego cięcia do kształtu i rysów twarzy. Jak słyszę tekst "takie ładne włosy, po co je ścinać?" to mam ochotę rzucić w tego fryzjera szczotką. Albo suszarką.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

14 lis 2017, 17:37

Ostatnio byłam na wizycie w salonie Gnatyshyn na farbowaniu i trafiłam do Pani Tatiany. Teraz wiem, że będę się do niej zapisywać za każdym razem :) To bardzo zdolna fryzjerka, farbowanie wyszło jej idealnie - dokładnie tak jak chciałam. Mogę polecić, pani Tatiana zdecydowanie jest profesjonalistką.

Awatar użytkownika
Kasiulka30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 12 lis 2017, 18:25

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

19 lis 2017, 23:25

z dobrym fryzjerem jest tak samo jak z dentystą i mechanikiem - cud jak się znajdzie, a jak juz jest to trzeba się go trzymać :) osobiście jeszcze na takiego nie trafiłam

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

28 gru 2017, 12:30

Kolejki to jedna sprawa, natomiast moim zdaniem dobry fryzjer to taki który wykona fryzurę jaką chcemy a nawet lepszą, w której będziemy czuły się po prostu dobrze. Dobry fryzjer jest bardzo kreatywny z odpowiednim podejściem do klienta.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość