Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: wasze ulubione kosmetyki?

04 paź 2017, 12:32


Właśnie coś takiego miałam przetestować. Polecasz? :ico_noniewiem:
Polecam i to konkretnie epilfeet. :-) Najlepsza jaką testowałam i efekt jest super. Schodzi cała skóra ze stóp, ja pozbyłam się nawet starych odcisków. :-D

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: wasze ulubione kosmetyki?

04 paź 2017, 18:10

Ja jestem zwolenniczką kosmetyków naturalnych. Wiele testowałam, nawet te dermokosmetyki co je tak dermatolodzy polecają i jakoś nie byłam zadowolona. Kosmetyki to sprawa indywidualna, bo każda z nas jest inna i ma inną cerę. Ja stosuję obecnie BioetiQ, to polska marka z Warmii i Mazur. Najlepiej pasuje mi peeling z bursztynem bałtyckim i serum olejowe różane.

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: wasze ulubione kosmetyki?

06 paź 2017, 11:17

Ja również polecam kosmetyki naturalne które są najbardziej skuteczne i nie podrażniają cery, przed samym zakupem warto też sprawdzić ich skład, a nas znajdziecie ich szeroki wybór i niższe ceny, zapraszamy :)

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: wasze ulubione kosmetyki?

17 paź 2017, 17:31

jeśli chodzi o kosmetyki do włosów to od niedawna używam zestawu Bombar z Inoaru i jestem zachwycona jego działaniem. Moje włosy w końcu wyglądają tak, że nie wstydzę się wyjść do ludzi :) Odżywione, zregenerowane i lśniące.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: wasze ulubione kosmetyki?

31 paź 2017, 12:01

Moim hitem ostatnio są rękawiczki złuszczające Epiltouch. To świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych - tak jak i ja :) Warto o nich poczytać, są bardzo łatwe w obsłudze - zakładamy je na 20-30 minut raz w tygodniu. Efekty zobaczycie sami :)

Agata28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2017, 17:14

Re: wasze ulubione kosmetyki?

31 paź 2017, 17:17

Dla mnie hitem są kosmetyki Great Lengths. Miałam problem z doborem odpowiednich kosemtyków do moich włosów do czasu, gdy nie znalazłam ich. Co ciekawe, co chwilę pojawiają się nowości. Niedawno do gamy podstawowych kosemtyków weszły też BIO, a także specjalnie dedykowane włosom blond (koniecznie sprawdźcie, jeśli macie blondy - możecie poprawić ich strukturę i kolor).

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wasze ulubione kosmetyki?

02 lis 2017, 14:38

A ja polecam kosmetyki z naturalnym kolagenem Colway, gdzie teraz znajdziecie je w niższej cenie. Są skuteczne i sprawdzone, można na nich bazować.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: wasze ulubione kosmetyki?

13 lis 2017, 23:55

Do codziennej pielęgnacji, a w szczególności do mycia, polubiłam bardzo Cetaphil EM - emulsję do mycia. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, ale jednocześnie dobrze nawilża i koi. Nie zawiera mydła, więc jest bardzo delikatna, mogą ją stosować nawet alergicy czy osoby z azs. :)

Obrazek

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: wasze ulubione kosmetyki?

16 lis 2017, 19:39

też mam te kosmetyki, można je kupić tylko w aptece i tanie nie są ale ja zamienni stosuje je z masłami vegan friendly bielendy, najbardziej odpowiada mi to awokado z naturalną witaminą E

Awatar użytkownika
Kasiulka30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 12 lis 2017, 18:25

Re: wasze ulubione kosmetyki?

19 lis 2017, 23:27

Od wielu lat jestem wierna tuszowi z Oriflame i nie zamienię go na żaden inny :) poza tym nie mam kosmetyków, których jakoś się mocno trzymam. Jeszcze może krem do twarzy do cery naczynkowej na noc - Cera+ Solution.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość