dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Medycyna estetyczna

29 wrz 2017, 16:05

Może i tak, są nieprzyjemne zabiegi ale za to jaki efekt, byłam w klinice Medbeauty, powiększałam usta a mam zamiar jeszcze iść na redukcję zmarszczek, nie tylko wyglądam ale i czuję się o 5 lat młodsza :)

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Medycyna estetyczna

06 paź 2017, 11:20

A możesz zdradzić szczegóły takiej wizyty Chodzi mi przede wszystkim o cenę, koszt takiego zabieg bo to chyba jedna z najważniejszych kwestii.

Marta5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:59

Re: Medycyna estetyczna

29 gru 2017, 19:18

Ja zastanawiam się nad zabiegiem poprawy owalu twarzy nićmi PDO. Polecany jest dla kobiet już w wieku 30 lat. Nici wchłaniają się po pół roku a efekt utrzymuje do 2 lat. Takie zabiegi robią w klinice medycyny estetycznej na Saskiej w preibisz.com. Czy któraś z Was miała robiony taki zabieg? Warto go zrobić?

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Medycyna estetyczna

05 sty 2018, 14:34

Ja się wybieram na taki zabieg, tzn nie wiem czy to to samo ale jestem umówiona do kliniki artederm w Józefowie na Happy Lift – Free Floating, są przeznaczone dla odwodnionej, zniszczonej i wiotkiej skóry więc dla mnie idealne. W tej klinice specjaliści kompleksowo zajmują się problemem i dobierają zabiegi odpowiednie do potrzeb a wiem że jest kilka rodzajów takich nici

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Medycyna estetyczna

08 sty 2018, 14:25

Moim zdaniem zabiegi medycyny estetycznej nie są czymś złym o ile zostaną wykonane w dobrej klinice i faktycznie ich potrzebujemy. Czasem są zupełni nieuzasadnione, o czym zresztą można poczytać na forum.

agatamlyn
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2018, 22:53

Re: Medycyna estetyczna

05 mar 2018, 23:10

Dokładnie! Ja też uważam, że wszystko jest dla ludzi, a w tym przypadku najważniejsze jest sprawdzone i zaufane miejsce. Ja wypełniałam zmarszczki kwasem hialuronowym w Estetyka Day Spa - wszystko wygląda bardzo naturalnie i jestem jak najbardziej zadowolona z efektu.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Medycyna estetyczna

29 maja 2018, 19:01

Jedyny zabieg medycyny estetycznej na jaki się zdecydowałam to powiększanie ust. Od zawsze był to mój kompleks więc postanowiłam się go pozbyć. Zabiegi robię w Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów i polecam to miejsce. Usta są zrobione bardzo dokładnie, wyglądają naturalnie i są przy tym dobrze nawilżone.

MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: Medycyna estetyczna

26 maja 2019, 15:03

W warszawie polecam gabinet na Warszawskiej Sadybie w Monic Studio.Najczęsciej chodzę tam na zabiegi endermologii, który pomaga w pozbyciu się cellulitu, wyszczuplaniu, modelowaniu. W tym gabinecie polecam również zabiegi z zakresu elektrolizy czyli trwałego usuwania owłosienia.

domilka215
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 07 sie 2018, 19:46

Re: Medycyna estetyczna

14 lip 2019, 22:58

uwazam, ze wszystko jest dla ludzi, a medycyna estetyczn stosowana z umiarem potrafi odjąć nam lat i zapewnic zadbany wyglad :-) koniec końców zdecydowalam sie na kwas hialuronowy na okolice oczu i ust. na zabiegu bylam w Mediart clinic w Poznaniu. Efekt super. Skora zrobila sie taka wygladzona, przyjemniejsza w dotyku, no i jest bardzo nawilzona, wrecz mieciutka :-) znajome pytaja jakiego kremu uzywam, ze skora tak mi sie poprawila :ico_haha_01:

NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Medycyna estetyczna

25 lip 2019, 14:02

Znam doskonale ten gabinet na Sadybie - Monic Studio i również polecam. Ja osobiście najczęściej chodzę do nich na zabiegi endermologi.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość