Marta5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:59

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

26 lut 2017, 19:52

Sposobów na usprawnianie działania firmy jest wiele. Dla mnie takim usprawnieniem było rozpoczęcie pracy na programie afaktury.pl. Bardzo duże ułatwienie.

weronikakrol
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 03 lis 2016, 12:44

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

13 mar 2017, 11:46

A co myślisz o digitalizacji dokumentów papierowych http://drukwfirmie.pl/4783-digitalizacj ... iz-sadzisz? Tu masz ciekawy artykuł.

leguminka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 mar 2015, 22:13

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

18 mar 2017, 03:37

Wiele dobrych pomysłów przedstawiacie w tej dyskusji. Chciałabym też coś wnieść do rozważań o tym jak usprawnić działanie firmy. Większość działań rozwojowych czy zabezpieczających przed kłopotami powinno odbywać się w zgodzie poradami dobrych prawników. Chodzi tu nie tylko o to, czy podejmowane plany są zgodne z prawem, ale także czy plany są dla firmy bezpieczne i czy zapewnią firmie rozwój. Dotyczy to np. opracowania wzorów współpracy, umowy franczyzowe, regulaminy sklepów internetowych, windykacja, a nawet przygotowanie firmy do wejścia na giełdę. Bez pomocy prawnej może być ciężko. Zajrzyjcie np w opis działania Kancelarii Maj & Cieślak https://kancelariamc.pl/ z Warszawy.

napolanka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lut 2016, 18:53

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

18 maja 2017, 21:50

Na pewno musisz pomyśleć o monitoringu. Ktoś już chyba gdzieś nawet o tym wspomniał. My ochronę naszego obiektu powierzyliśmy firmie Impuls. Od ponad 30 lat cieszą się dobrą renomą. Tu możesz zobaczyć http://impuls24.pl/oferta/ochrona/monitoring/ co tam mają w ofercie ;)

Awatar użytkownika
MissMagoo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2016, 09:29

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

29 maja 2017, 08:54

Jeśli ktoś działa w hotelarstwie lub branży HoReCa to koniecznie powinien pomyśleć o dobrym programie dla hoteli. Na rynku jest wiele ciekawych rozwiązań, osobiście polecam Chart. Ma wiele ciekawych funkcji m in. system rezerwacji online, a do tego jest w przystępnej cenie. Zainteresowanym zostawiam linka (można więcej poczytać o funkcjach i modułach): http://www.chart.pl/moduly/rezerwacje-i-meldunki/ 

Marta5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:59

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

03 cze 2017, 21:11

Prowadząc firmę trzeba liczyć się z tym, że jakieś płatności trzeba będzie windykować. Ja na szczęście nie muszę sama się tym zajmować, gdyż robi to za mnie mój program do fakturowania: afaktury.pl. I nie musze za to dodatkowo płacić. Inaczej musiałabym niejednokrotnie szukać jakiejś kancelarii zajmującej się odzyskiwaniem długów.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

08 wrz 2017, 10:15

Przy pracy z większą ilością kontrahentów warto pomyśleć o faktoringu, który bardzo usprawnia takową pracę

Tu się zgadzam, nie trzeba rezygnować z dobrego kontraktu tylko dlatego, że termin płatności jest odroczony. Można skorzystać z faktoringu w idea money - biorą mi tam troszkę od każdej faktury, ale firma się świetnie rozwija dzięki regularnym zastrzykom gotówki

Elkana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 13 gru 2014, 14:33

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

10 paź 2017, 12:41

Ważnym elementem w działaniu każdej firmy jest reklama. Zarówno ta tradycyjna jak i internetowa. Dobór rodzaju reklamy zależy od rodzaju prowadzonej działalności. Reklama internetowa jest związana głównie z promocją strony internetowej. Sama strona nawet z najbardziej rozbudowaną animacją nic nie da jeżeli nie dotrze do niej klient. Uwidocznieniem stron internetowych zajmują się agencje e-marketingowe zajmujące się pozycjonowaniem stron takiem jak New Project z Łodzi - "http://www.newproject.biz.pl ". Samo pozycjonowanie to zespół działań od link building po inteligentny, spersonalizowany mailing. Oczywiście działania te muszą być dopasowane do budżetu jakim dysponujemy i celów jakie chcemy osiągnąć.

wika88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 09 gru 2014, 23:08

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

11 paź 2017, 10:36

A co sądzicie o oklejaniu samochodów firmowych reklamą. Do tej pory podchodziliśmy do tego z rezerwą. Wiadomo samochody w leasingu nie są przecież nasze i bank może się przyczepić. Jednak przekonał mnie do tego wykonawca reklamy "samochodowej" - Fabryka Reklamy - fabrykareklamy.pro . Podobno oklejenie samochodu nie uszkadza lakieru a wręcz go uodparnia bo jest dodatkowym zabezpieczeniem. Aby folie zabezpieczyc przed płowieniem można je dodatkowo laminować płynnie lub dodatkowa folią . Producenci reklam wielkoformatowych korzystają ze specjalistycznych folii przystosowanych do oklejenia samochodu. Przecież okleja się nawet nowe samochody w salonach, a nikt z klientów nie ma o to potem pretensji bo cie ma po takiej reklamie nawet śladu. .

Gabu2017
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:45

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

11 paź 2017, 18:45

Ja niedługo wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Nie mogę się doczekać co będzie mówił Guinter Verheugen!

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość