zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

meble burzynscy prosze o opinie

21 sie 2017, 22:20

Cześć :-) Na stronie internetowej https://www.burzynscymeble.pl/ znalazłam kilka ciekawych modeli, które idealnie pasowałyby do mojego nowo wyremontowanego salonu. Moze ktos z was robil tam zakupy i wypowie sie na temat jakosci? Warto zdecydowac sie ten dom meblowy?

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: meble burzynscy prosze o opinie

22 sie 2017, 21:23

chyba moja szwagierka ma ich meble... ale podpytam dla pewności :-) weszłam na stronkę i powiem szczerze, że fajne mają modele mebli :ico_oczko:

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: meble burzynscy prosze o opinie

27 sie 2017, 14:59

Mam od nich zestaw w salonie- Kora- taki w dość tradycyjnym stylu :-) Z jakości jestem bardzo zadowolona, nie było tez problemu z zamówieniem, które szybko do mnie trafiło. No i przede wszystkim meble pięknie wyglądają :-)

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: meble burzynscy prosze o opinie

04 wrz 2017, 10:06

O tak, u Burzynskich sa fajne meble :ico_oczko: @lubiepandy pisze o takich tradycyjnych, a ja z kolei do naszego salonu wybralam z mężem taki nowoczesny minimalistyczny zestaw i też sobie chwalę.

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: meble burzynscy prosze o opinie

06 wrz 2017, 10:57

Czyli warto się u nich zaopatrzeć :-D to dobrze, bo już upatrzyłam sobie zestaw Kora :-) no nic, przedyskutuje zakup z mężem i pewnie coś u nich zamówię. dzięki za pomoc dziewczyny!

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: meble burzynscy prosze o opinie

09 paź 2017, 22:39

Też ostatnio zamówiłam meble z tego sklepu- najwyższa pora wymienić sprzęt w pokoju syna. Fajnie, że mają różnorodną ofertę- trochę klasyki,trochę nowoczesności. Nawet moj syn-maruda coś dla siebie znalazł :-)

wiktoriazakk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:06

Re: meble burzynscy prosze o opinie

10 paź 2017, 15:10

A ja kupiłam meble na Onie.pl . Póki co siedzisko się nie wyrabia, więc jesteśmy zadowoleni. No i zapłaciliśmy mało, w porównaniu do sklepów w których sprawdzaliśmy ceny. Naprawdę urządzenie mieszkania tyle teraz kosztuje? :(

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: meble burzynscy prosze o opinie

12 paź 2017, 22:50

Cena chyba zalezy od sklepu. Niektóre domy meblowe mają dość wygórowane ceny... Ostatecznie, mając na względzie wasze porady, wybrałam meble ze sklepu Burzyńskich :-) Ceny przystępne, a wybór szeroki i przede wszystkim wszystko jest solidnie wykonane- posłuży na lata.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości