Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: bardzo sucha skóra

30 wrz 2017, 20:08

Dobrze nawilżają maseczki Play Skin. Polecam wypróbować. W zestawie jest też fajny kremik. Raz w tygodniu takie zabiegi i zobaczycie, że skóra Wam się poprawi. Mi przynajmniej bardzo te maseczki pomogły.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: bardzo sucha skóra

04 paź 2017, 11:48

Aloes tylko miejscowo nawilży skórę i na dłuższa metę efekt będzie średni. Tutaj warto zadbać o specjalną serię kosmetyków, najlepiej z naturalnym kolagenem, polecam kosmetyki Colway.

bun1a
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 19 wrz 2016, 17:57

Re: bardzo sucha skóra

04 paź 2017, 15:44

ja tez sie chetnie dowiem jak wzmocnic skore od srodka.. sama mam twarz bardzo sucha i taka jakby zmeczona i szara.. trafilam na taki art ze maseczki sa dobre.. stosowala ktorac taka http://www.vichy.pl/blog/skora-odwodnio ... 64640.aspx ?? Przymnierzam sie do niej ale wczesniej wolalabym poznac jakies opinie. Dzieki

olaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2017, 13:46

Re: bardzo sucha skóra

06 paź 2017, 14:14

Ja od dluzszego czasu stosuje kremy z kolagenem Class A Collagen na dzien i na noc, sa lekkie wiec nie obciazaja skory, jednoczesnie doskonale ja nawilzajac.

weronikakrol
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 03 lis 2016, 12:44

Re: bardzo sucha skóra

22 paź 2017, 13:22

Ja bym udała się do dermatologa. Myślę, że Twoim problemem może być nieodpowiednia pielęgnacja oraz za mało wody w organizmie. Powinnaś dużo pić, cały czas się nawadniać. Jeśli jesteś z Wrocławia polecam Ci salon do którego ja chodzę przy Al. Armii Krajowej 4B/5. Myślę, że pomogą Ci, doradzą jakieś zabiegi i pielęgnację w domu.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 314
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: bardzo sucha skóra

23 paź 2017, 15:36

Derma Plus ma dobre jakościowo i składowo kosmetyki naturalne z ekstraktem z organicznych jagód goji. Używałam balsamu, kremu, olejku do ciała i każdy spisał się dobrze. Dodam, że mam AZS i bardzo problematyczną skórę :)

elizka55
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2016, 19:40

Re: bardzo sucha skóra

07 lis 2017, 11:26

Ja proponuję jakiś zabieg na ciało. Może peeling a później masaż jakimś nawilżającym olejkiem? Byłam na takim zabiegu w Wyspie Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5 we Wrocławiu. Zobacz co mają w ofercie http://wyspapiekna.pl/peelingi-ciala/

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: bardzo sucha skóra

10 lis 2017, 22:28

Jak któraś z Was ma naprawdę bardzo suchą skórę, to polecam uwadze maść HudSalva, której sama trochę ponad miesiąc używam. Bardzo ładnie nawilża i natłuszcza, a skóra jest po posmarowaniu przyjemnie ukojona. Mnie bardzo ta maść pomogła na łokcie i okolice kostek, które bardzo dawały mi się we znaki.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: bardzo sucha skóra

13 lis 2017, 21:30

Jak któraś z Was ma naprawdę bardzo suchą skórę, to polecam uwadze maść HudSalva, której sama trochę ponad miesiąc używam. Bardzo ładnie nawilża i natłuszcza, a skóra jest po posmarowaniu przyjemnie ukojona. Mnie bardzo ta maść pomogła na łokcie i okolice kostek, które bardzo dawały mi się we znaki.
Masz na myśli tą maść? Zastanawiałam się nad nia ostatnio. Gdzie kupowałaś?

Obrazek

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: bardzo sucha skóra

16 lis 2017, 16:39

Tak, dokładnie tę mam. Zamawiałam tu https://naturmedicin.pl/produkt/swederm-hudsalva/ i jeżeli planujesz zakup to warto teraz brać, bo mają darmową dostawę. :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości