Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

First minute 2018

29 wrz 2017, 16:46

Robiliście już rezerwację na 2018 rok? Czy czekacie?
Sama już nie wiem. Niby ceny nie są jakieś powalające, ale jednak u każdego jest ta gwarancja najniższej stawki/
Co robić?

Dorka82
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 sie 2017, 20:27

Re: First minute 2018

12 paź 2017, 22:37

Zrobiliśmy ;) a szczególnie, że niektóre linie lotnicze mają fajne przeceny i do Rumunii za 100 zł można się wybrać, więc i dlatego nadszedł czas na Transylwanię i Włada Palownika. Nie da się ukryć, że pomimo licznych ofert biur podróży, które przyciągają liczną wariacją lotniczych wojaży, mało kto proponuje drogę morską, a to przecież nie tylko super frajda (bo przecież w samolocie frajdy tyle co klaskanie po lądowaniu), ale i relax większy, a taka weekendowa Szwecja - https://www.stenaline.pl/do-szwecji - to przecież skarbnica okazji i florystycznych petard, nie mówiąc już o architekturze i klimacie basenu Bałtyckiego. Latać po Europie to każdy potrafi, ale rosnąca popularność transportu wodnego tylko potwierdza, że ludzie poza zwykłym przemieszczaniem się potrzebują też atrakcji w drodze, czego rejs będzie idealnym ukonstytuowaniem.

elelewirka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 02 lis 2017, 16:45

Re: First minute 2018

02 lis 2017, 16:55

Zeby takie rezerwacje robic to trzeba wczesniej wiedziec kiedy da sie urlop zorganizowac a w mojej pracy to nie jest takie proste, nie da sie z takim wyprzedzeniem przewidziec czy dostane, dlatego first minute u mnie odpadaja, raczej last minute ;) ale i tak rzadko wyjezdzamy w ten sposbów, raczej sobie sami organizujemy wszystko

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: First minute 2018

02 mar 2023, 12:20

Jeżeli kiedykolwiek będziecie chcieli skorzystać z oferty last minute wyjeżdżając do Włoch. To proponuję skorzystać z tej oferty,https://www.narty-wlochy.pl/.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość