Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

26 wrz 2017, 13:33

Również lubie jeździć w góry.Chociaż preferuję zima z racji tego,że mozna tam jeżdzić na nartach. Latem wołę zdecydowanie bardziej korzystać ze słoneczka i wygrzewać się na plaży.

Jeśli chcielibyście na dniach troche pozwiedzać to proponuje zaplanować sobie weekend w jakimś wiekszym mieście. Teraz jesienią kiedy nie ma tylu turystów będzie taniej i wygodniej zwiedzać:
http://szerokiej-drogi.pl/palace-w-lodz ... ilionerzy/

Warto jest odwiedzić na przykład Łódź. W ostatnich latach zmieniła sie na duży plus.

bambino13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 maja 2014, 20:03

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

17 paź 2017, 12:25

My zaplanowaliśmy na przyszły rok wyjazd na Kaszuby całą rodziną.

Kalis
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 sie 2016, 12:01

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

21 paź 2017, 16:58

Polecam Darłowo - prawdopodobnie najpiękniejsze miejsce nad polskim morzem! Mogę tak stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem, bo byłam już w wielu miejscach. Miasteczko jest bardzo klimatyczne, doskonale nadaje się na wypad zarówno z drugą połówką jak i z rodzinką. Moim zdaniem jedna z najpiękniejszych plaż - szeroka, czysta, piaszczysta, z falochronami kamiennymi i płytką wodą w wielu miejscach. Uwielbiam tam wracać! Polecam także noclegi w Darłowie, mianowicie Baltic Korona Apartamenty - mega wygodna opcja, świetnie urządzona i bardzo dobrze zlokalizowana. Apartamentów jest kilkadziesiąt - my nocowaliśmy już w 5 różnych i wszystkie były odjazdowe. Polecam!

norbert44
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2017, 09:10

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

23 paź 2017, 20:41

w Domu

elvirka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 03 lis 2017, 00:27

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

03 lis 2017, 00:51

W tym roku byłam w Polsce, nad morzem. Wynajęłam domek poprzez Bookapart i muszę przyznać, że było przyjemnie. W przyszłym chciałabym polecieć do Hiszpanii lub Portugalii, uwielbiam tamte rejony.

soczystapomarancza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2017, 16:31

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

03 lis 2017, 15:54

Niestety w domu, zbyt dużo pracy było, ale w następnym myślę, że wyrwiemy się całą rodzinką w góry :)

AniaProszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lis 2017, 09:43

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

22 lis 2017, 10:45

Polecam Darłowo - prawdopodobnie najpiękniejsze miejsce nad polskim morzem! !
Byłam :). I również polecam, chociaż teraz, na zimowe ferie, będę chciała ruszyć raczej w góry - chociaż zdarzyło mi się być raz w Jastrzębiej Górze w styczniu - i morze wbrew pozorom w zimie również jest urokliwe, ale za to pustki wszędzie. Wymarła okolica...

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

22 lis 2017, 17:41

Zrobiliśmy rezerwację na Teneryfę. Jedziemy w czerwcu.
Polowałam na Travelplanet na odpowiedni hotel przez kilka tygodni.
Czekałam aż wszystkie biura odpalą first minute - i faktycznie odpaliły.
Udało się trafić fajną okazję w dobrej cenie, mamy ubezpieczenie na wypadek bankructwa, ale również i gwarancję najniższej ceny. Takiej po prostu nie będzie.

DobraDama31
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 12 gru 2017, 22:31

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

18 gru 2017, 00:29

Na Mazury-pływać jachtem.

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

23 gru 2017, 21:53

My w tym roku na tydzień w góry a potem będę starała się urozmaicać czas na miejscu. Mamy zamiar pierwszy raz z dziećmi wybrać się do teatru http://www.teatr-rampa.pl/repertuar. Słyszałam że spektakle są rewelacyjne i dzieciaczki bez problemu wytrzymują.
Zdecydowanie bardziej polecam Teatr Komedia, może Sylwestrowy spektakl Seks, miłość i podatki? Zawsze to urozmaicenie, coś innego a dawka humoru pewna. Bilety można zamawiać na https://teatrkomedia.pl/bilety i mieć więcej czasu na inne rzeczy niż stanie przy kasie

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość