Agata28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2017, 17:14

Przedłużanie włosów?

31 paź 2017, 17:20

Kochane,
witam Was serdecznie. Powertowałam strony i nie widzę takiego tematu, więc postanowiłam, że go założe ;)

Co myślicie o przedłużaniu włosów? Stosuję od niedawna kosmetyki Great Lengths, ale ich główną działanością jest zagęszczanie i przedłużanie włosów. Mają już dość długą tradycję, a przyznam szczerze, że gdy zaczęłam szukać metamorfoz doznałam szoku, jak pięknie są wykonane i jak naprawdę zmienia się całkowicie wygląd kobiety. Przedłużałyście może u nich, może jakąś inną metodą? Dajcie znać :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Przedłużanie włosów?

02 lis 2017, 14:36

Wszystko zależy od tego czy lubisz taki styl, mnie osobiście doczepiane lub przedłużane włosy przeszkadzają niż stanowią o ciekawym wyglądzie lub naszym stylu. Możesz napisać ile kosztuje taki zabieg?

cudmalina
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2017, 15:04

Re: Przedłużanie włosów?

09 lis 2017, 14:02

Jedne przedłużaja, inne obcinaja, jedne kręcą, drugie prostuja :610: takie z nas kobietki :ico_smiechbig:

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Przedłużanie włosów?

06 gru 2017, 16:16

ja juz regularnie przedluzam- taka moja mala obsesja, bo samej ciezko mi zapuscic swoje naturalne wlosy, zwyczajnie nie mam do tego cierpliwosci :-D pasemka zakladam w Hair Atelier&Spa, Piotr Sierpiński i są to pasemka hair talk extensions. Sa bardzo naturalne, miekkie i wytrzymale. No i pan Piotr bardzo profesjonalnie i dokladnie wykonuje zabieg, a to tez jest istotne- nie tylko dobry produkt, ale tez odpowiednie wykonanie.

Marta5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:59

Re: Przedłużanie włosów?

02 lut 2018, 21:26

Ja przedłużałam włosy w salonie: http://salonalterego.pl/przedluzanie-wlosow/ . Pani Małgosia stosuje metodę HairDreams. To daje trwały efekt a włosy wyglądają naturalnie. Nie odróżnisz ich od własnych. Ta metoda nie niszczy włosów.

Lolitka89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:17

Re: Przedłużanie włosów?

19 lut 2018, 12:22

Ja miałam doczepiane do fryzury ślubnej i w sumie jak miałam rozpuszczone to fajnie to wyglądało, mogłabym mieć takie codziennie, ale nawet doczepy na spinkach obciążają włosy i raczej ich się nie poleca na dłuższą metę. W salonie fryzjerskim mówiła mi kobieta o różnych możliwościach, ale cena jak dla mnie na ten moment nie do przyjęcia niestety :(

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: Przedłużanie włosów?

10 mar 2018, 21:22

Też myślę, że na dłuższą metę to nie jest dobre rozwiązanie. Na jakąś imprezę, dla szałowego efektu ok, ale nie za często.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości