Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

09 maja 2017, 14:43

nie wiem co mozna jeszcze do tego dolozyc, wiekszosc Ci zalatwi dobry trening, ale nie mozesz sie obijac i sobie odpuszczać. W Saturn Fitness zajecia z trenerka bardzo duzo daja bo nie masz za bardzo czasu sobie robic zbyt dlugich przerw, chodzi o to zeby utrzymywac caly czas rozgrzane ciało zeby duzo spalało

Awatar użytkownika
nykiel
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 gru 2016, 13:19

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

13 cze 2017, 15:36

może trening indywidualny https://mindyourbody.pl/uslugi/trening-personalny/ ? :)

Brabella
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 kwie 2017, 13:49

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

14 cze 2017, 12:32

Zdecydowanie ujędrnianie i nawilżanie skóry przydaje się przy bardziej intensywnym odchudzaniu, niestety, ma ono duży wpływ na utratę jej jędrności. Przydają się do tego na pewno po pierwsze pamiętanie o piciu dużej ilości wody, po drugie pielęgnacja, np. peelingi. Polecam ten, ostatnio stosuję i jestem mocno zadowolona: http://www.le-petit-marseillais.pl/arty ... wy-brazowy - stosowany raz w tygodniu ładnie ujędrni. Polecam też jogę lub inne ćwiczenia na rozciąganie.

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

27 cze 2017, 16:38

wspomagam mój metabolizm herbatą slim plus big-active, ta herbata nie dość że pyszna to jeszcze zmniejsza apetyt, jak mam ochotę zjęść coś słodkiego to najpierw piję herbatę i obywa sie bez słodyczy ;)

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

28 cze 2017, 11:40

Ja akurat wolę pić napary z ziół. To naturalny "wspomagacz" odchudzania.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

20 lip 2017, 16:02

Właśnie myśle o tych herbatach z big-active, którą warto kupić jako pierwszą bo jest ich kilka

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

07 sie 2017, 19:15

zdecydowanie dieta to tak naprawde 70% sukcesu. Ja zaczęłam odchudzanie właśnie od zmiany nawyków żywieniowych. Do tej pory jadłam jak popadło przez co zresztą nie obeszło się bez dicopeg 10g na zaparcia, bo jak wiadomo miksowanie różnych potraw o nieregularnych godzinach może mieć działanie "wybuchowe". Dla mnie zazwyczaj kończyło się po prostu problemami z wypróżnianiem. Zmiana przyzwyczajeń zmianiła właściwie wszystko. Przeszłam na wegetarianizm i z pomoca dietetyka układamy dietę dopasowaną do mojego trybu życia. Po 4 mscach schudłam już 8 kg :)

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

08 sie 2017, 11:03

ja do tego biore jeszcze BSHAPE na szybsze spalanie kalorii, dziala bardzo dobrze, zawsze po treningu chce im sie strasznie jesc, a ten suplement ma ekstrakt z nasion fasoli beanblock, który blokuje apetyt po treningu i w trakcie dnia zeby nie podjadac

PerfekcyjnaCzystosc
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2017, 15:31

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

18 sie 2017, 16:08

A do tego czas :) wszystko musi trwać dieta i ćwiczenia w zupełności wystarczą nalezy tylko cierpliwie czekać na efekty pracy :)

sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2013, 21:45

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

28 gru 2017, 18:58

Takie treningi są ok, ale proces odchudzania trzeba zacząć od początku stawiając na dietę i ćwiczenia. To musi iść w parze żeby efekty były jak najlepsze.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość