dotek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 25 lis 2017, 10:59

Re: bardzo sucha skóra

25 lis 2017, 11:27

Zgadzam się, odpowiednie kosmetyki do rodzaju cery rozwiążą ten problem, a poza tym pamiętaj też o peelingu, ja używam magic peel bielendy bo jest łatwy do stosowania i skuteczny, jak go prawidłowo nałożysz to zmienia kolor dzięki czemu wiesz że robisz to jak należy :)

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: bardzo sucha skóra

29 lis 2017, 05:37

Trzeba stosować peeling do ciała przynajmniej razy w tygodniu i zaopatrzyć się w balsam nawilżający po kąpieli. Ja mam bardzo suchą skórę, także dla mnie dobrym rozwiązaniem okazał się tzw. olejek w balsamie, mogę polecić Botanic Expert od eveline, on dobrze nawilża.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: bardzo sucha skóra

06 gru 2017, 09:50

Maść o której mowa powyżej może nie do końca pomóc w rozwiązaniu problemu. Tutaj zdecydowanie warto postawić na kosmetyki kolagenowe, które skutecznie ujędrnią oraz odpowiednio nawilżą cerę. Chętnie pomożemy podczas ich wyboru.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: bardzo sucha skóra

21 gru 2017, 09:22

Taka przesuszona skóra potrzebuje przede wszystkim odpowiedniego nawilżenia. U mnie sprawdził się Long Last Hydrating Booster, to silnie nawilżające serum z Eldan Cosmetics. Naturalny skład ( pantenol, ektoina czy bioami skóry ), produkt dostępny jest w pojemności 30 i 100 ml - jest bardzo wydajny.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: bardzo sucha skóra

08 sty 2018, 14:03

KREM WITAMINOWY od HB - właśnie do cery suchej, możliwe, że było już o nim wspominane.
O ile będziecie systematyczne, to wszystko będzie w porządku, bo cera właśnie tego potrzebuje.
Aktualnie nie mamy żadnych problemów, ale to właśnie dopiero efekt odpowiedniej systematyczności.
Wszystko poszło w dobrym kierunku.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: bardzo sucha skóra

08 sty 2018, 14:10

Każdy kosmetyk wymaga tego aby stosować go systematycznie, inaczej efektów nie będzie. Ja proponuję kosmetyki kolagenowe, które skutecznie nawilża oraz ożywią skórę nadając jej odpowiedniej jędrności. Inne kremy witaminowe mogą nie zdać egzaminu.

Awatar użytkownika
paulinakow93
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2018, 14:45

Re: bardzo sucha skóra

22 sty 2018, 14:54

polecam iść do alergologa, może to AZS

Awatar użytkownika
Lenaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 15:25

Re: bardzo sucha skóra

25 sty 2018, 15:38

Używałam już różnych kremów i te drogeryjne kremy zauważyłam, że nie sprawdzają się. Najlepsze są kremy z apteki, bo są specjalnie dostosowane do cery bardzo suchej często skłonnej do atopowego zapalenia skóry. Jakiś czas temu zauważyłam, że stosując olejek np. lniany na noc, skóra jest lepiej nawilżona

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: bardzo sucha skóra

17 lut 2018, 13:02

ja mam z natury suchą skórę, ogólnie to kremów staram się nie używać,jedynie podkład jeśli już,krem którego uzywam to remescar na cienie i worki pod oczami, to chyba jedyny godny krem, który fajnie usuwa mój problem.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: bardzo sucha skóra

19 mar 2018, 11:22

Znacie maść hudSalva? Dla mnie najlepsza dla suchej skóry, a niestety taka mam, w zimie jest najgorzej, bo zaraz mi się szybko skóra łuszczy, a po tym kremie jest dobrze nawilżona, nie swędzi i też wyglada dobrze

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość