maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Markowe kosmetyki, jakie?

29 sty 2018, 16:43

Wiadomo, że kosmetyki są ważne do pielęgnacji. Ale jakie jest Wasze zdanie co do używania kosmetyków markowych takich jak np. Prael? Wiadomo, ze to już wysoka półka i luksusowa marka, ale może czasami warto zainwestować w taki krem. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

xszpileczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2017, 17:34

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

30 sty 2018, 13:21

Wiesz, że ja nie słyszałam o tych kosmetykach. Ale powiem szczerze, że bardzo drogie są. Ktoś może je stosuje i może powiedzieć, czy są warte swojej ceny? Bo np. na stronie Gold Volume Booster kosztuje tyle co nowy telewizor. Ale jeśli kosmetyk na prawdę jest skuteczny i daje wysoki poziom pielęgnacji to czego nie robi się by być piękną.

Awatar użytkownika
pajsner
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 18:26

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

02 lut 2018, 15:18

A ja się właśnie bardzo poważnie zastanawiam nad kwestią wyboru jakiegoś porządnego pudru... Czy macie może w tym zakresie tematycznym jakieś sprawdzonego porady? Ja się właśnie bardzo poważnie nad tym zastanawiam, a w Internecie jest tyle różnego rodzaju ofert, że ciężko jest się na coś zdecydować... W Sieci trafiłam na przykład na takie coś https://drogerium.pl/twarz/pudry/max-fa ... -natural-/ Co o tych propozycjach sądzice? Czy są one warte uwagi Waszym zdaniem?

KamilEkan
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:52

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

28 lut 2018, 01:53

Według mnie najlepiej używać tego co na nas działa, a nie to co jest drogie czy markowe.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

07 mar 2018, 12:23

Jeśli macie problemy z trądzikiem, przesuszoną skórą albo naczynkami, to moja kosmetyczka poleciła mi fajne kosmetyki do domowego stosowania. Nazywają się Nanili i jest ich cała linia. Kosmetyczka używa ich w gabinecie, ale na moją prośbą zamówiła mi zestaw do pielęgnacji w domu. Używam ich od miesiąca i na początku bardzo mnie "wysypało". Byłam zdziwiona, że zaszła taka reakcja, ale po kilku dniach twarz zaczęła wyglądać lepiej. Cały czas widzę minimalną poprawę, więc nie rezygnuję ani z zabiegów w gabinecie ani z domowej pielęgnacji.
Nie słyszałam o tych kosmetykach, napiszesz co wchodzi w skład tej serii?

ManukaMedical
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2018, 14:29

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

28 mar 2018, 14:39

Jeżeli chodzi o dobrej jakości kosmetyki, a przede wszystkim naturalne to zajrzyjcie też do nas ;)

dagmara79
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 kwie 2018, 12:22

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

03 kwie 2018, 12:24

Ja od jakiegoś czasu używam tylko i wyłącznie demokosmetyków i moja cera jest mi za to wdzięczna. Nie wyobrażam sobie już powrotu do drogeryjnych kremów.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

18 kwie 2018, 15:38

Ja mam żel micelarny, ili tonik, t-cream. Taki zestaw dobrze działa akurat na moją skórę. Widzę już dużą poprawę, a nie stosuję ich wcale bardzo długo. Tutaj znajdziesz pozostałe kosmetyki do stosowania w domu: https://nanili.pl/przeznaczenie/pielegnacja-domowa.
Dzięki za wskazówki. Zamówiłam sobie już kilka z nich, które powinny pomóc na moje problemy. Obsługa przy zakupach i pomoc ze strony tej marki jest nieoceniona :)

Awatar użytkownika
molafasola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 kwie 2018, 14:04

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

24 kwie 2018, 14:08

no naturalne kosmetyki napewno sa lepsze niz kosmetyki nafaszefowane chemia... ale gdzie lezy granica jesli chodzi o cene? ja chyba nie wydalabym za kosmetyk wiecej nii 200. Po prostu wolalabym juz wtedy inwestowac w jakies zabiegi niz w kosmetyki ktore moga nie zadzialac...

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

02 maja 2018, 09:50

Nie tyle markowe ile przede wszystkim dobre i skuteczne, dla mnie osobiście kosmetyki nie powinny podrażniać cery i zwracam uwagę na skład podczas ich wyboru. Jeżeli jest w 100% naturalny to dopiero mogę je kupić.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość