jelcz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 28 lis 2008, 17:30

Re: Co teraz czytacie?

15 sty 2018, 23:49

Czytam "rozewrzeć światłem", taka mieszanka "Mistrza i Małgorzaty" oraz "Boskiej komedii" Dantego. Akcja rozgrywa się we Wrocławiu, mnóstwo humoru jest tej w książce, napisana jest lekkim i przyjaznym stylem. Ciężko jednak dostać tę powieść, wydaje się, że to jakieś niszowe wydawnictwo, namierzyłem ją w księgarni z sieci Beta, na allegro chyba też ją wystawili. W każdym razie polecam, macie zapewniony tydzień-dwa dobrej zabawy.

IwonkaGra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:55

Re: Co teraz czytacie?

24 sty 2018, 09:29

Czytam "rozewrzeć światłem", taka mieszanka "Mistrza i Małgorzaty" oraz "Boskiej komedii" Dantego. Akcja rozgrywa się we Wrocławiu, mnóstwo humoru jest tej w książce, napisana jest lekkim i przyjaznym stylem. Ciężko jednak dostać tę powieść, wydaje się, że to jakieś niszowe wydawnictwo, namierzyłem ją w księgarni z sieci Beta, na allegro chyba też ją wystawili. W każdym razie polecam, macie zapewniony tydzień-dwa dobrej zabawy.
Zamówiłam - zobaczymy jak się będzie czytało. :). Skończyłam "Zemstę kobiet" i "Wirujący sztylet hiszpańskiej kusicielki" tego samego autora - niby kryminały, a śmiechu przy nich co niemiara. Z poważniejszych rzeczy - "Saksy po polsku" i "I boję się snów" - zwłaszcza po tej drugiej człowiek rzeczywiście boi się snów, jak popatrzę co się dzieje w telewizji...

Odozuc
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2018, 12:13

Re: Co teraz czytacie?

24 sty 2018, 12:31

"Vertical" Rafała Kosika :)

MadziaRoleska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:34

Re: Co teraz czytacie?

25 sty 2018, 11:46

"Dziewczyna z dzielnicy cudów" - A. Jadowska. Drugi tom w kolejce :)

bananowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2018, 13:56

Re: Co teraz czytacie?

25 sty 2018, 12:48

Łowca Snów - Stephen King :)

rebeeka091
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2016, 10:43

Re: Co teraz czytacie?

28 sty 2018, 17:33

Obecnie jestem w trakcie książki "Niebiańskie antidotum" i polecam, ale osobom bardziej religijnym - to książka o tematyce koegzystencjalnej, związanej z wiarą, o objawieniu. Książka dość krótka, czyta się ją szybko i przyjemnie.

wysoka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 08 gru 2016, 16:04

Re: Co teraz czytacie?

30 sty 2018, 12:05

Obecnie czytam ten artykuł: http://www.kobiety.pl/lifestyle/dlaczego-sie-boimy To bardzo ciekawe jak działają mechanizmy naszej psychiki. Lubię czytać na takie tematy.Zwłaszcza, że sama jestem złożona z samych lęków praktycznie. Mam ogromny problem z przełamywaniem się i każdy krok w pokonywaniu strachu to duży sukces. Podziwiam ludzi, którzy potrafią walczyć z własnym umysłem. No ale powoli dojrzewam do decyzji o próbie przełamania mojego lęki wysokości! Bungee jeszcze będzie moje:)

Awatar użytkownika
pajsner
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 18:26

Re: Co teraz czytacie?

31 sty 2018, 17:10

Jako fan anime, aktualnie czytam Tokyo Ghoul. Niesamowicie fajnie wykreowany świat potrafi mocno wciągnąć.

mireczek02
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2018, 10:31

Re: Co teraz czytacie?

08 lut 2018, 10:33

Disaster Artist przed obejrzeniem filmu chce skończyć

yanka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 30 wrz 2013, 19:28

Re: Co teraz czytacie?

10 lut 2018, 21:12

Self Reg aktualnie zaczynam :) O samoregulacji i samokontroli :ico_brawa_01:

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość