Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

16 lut 2018, 16:22

Ja się zgodze co do lokalizacjo bo faktycznie najlepsza w Warszawie ale wybrałabym raczej nowe mieszkanie na osiedlu Oaza Wilanów bo jest ładne, ma jasne ustawne mieszkania położone na skraju miasteczka Wilanów tuż przy ul Wilanowskiej

Arlena33
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:35

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

18 lut 2018, 14:08

Moja znajoma ostatnio powiedziała ze chciałaby mieć nowoczense mieszkanie- też szukaja...co dla kogo znaczy nowoczesny? ja nie lubie nowoczesnego stylu, wole żyrandol, płytki, wannę i firanki:) tak mam, ale jeśli chodzi o rowiazania, np. rolety w okanch antywłamaniowe czy inteligentny dom to jak najbardziej jeste za;) więc rozumieć mozna różnie to stwierdzenie. Ja jeśli potzrebuję jakiegoś pomysłu na rozwiazanie, to często kporzystam ze strony http://news.wurth.pl/category/porady-specjalistow gdzie sporo fajnych porad, bardzo pomocnych. Ludzie robiący na co dzień tego typu rzeczy wiedzą co i jak i mozna sie od nich sporo nauczyć. Staram sie zawsze najpierw cos sama chyba ze brak mi dopowioednich narzędzi to wtedy wzywam fachowca albo daję zlecenie gdzieś dalej. Jak juz kupicie to pewnie mimo wszytsko cos bedzie do zrobienia, wiec warto zajrzeć

elonorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:11

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

28 lut 2018, 12:56

Każdy ma inne priorytety, inny pomysł na funkcjonalność i rozkład. Najlepiej najpierw zrobić dobry wywiad środowiskowy albo skontaktować się z ekspertem.

Awatar użytkownika
hanni
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2018, 23:36

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

01 mar 2018, 13:44

Hm... A na co zwracać uwagę przy wyborze ubezpieczenia mieszkania? Dalibyście radę poradzić coś w tym obszarze tematycznym? Czy uważacie, że ubezpieczenie mieszkania w http://www.ubezpieczeniaonline.pl/miesz ... omu/0.html jest ok?
Ostatnio zmieniony 05 mar 2018, 16:46 przez hanni, łącznie zmieniany 1 raz.

ewelona84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2018, 11:21

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

02 mar 2018, 11:35

Moim zdaniem najwazniejsza jest lokalizacja. Dobre polaczenie komunikacyjne...zwrocilabym tez uwage na ilosc pieter - za duze bloki nie sa fajne. No i miejsce do parkowania!

elakrk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2018, 17:36

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

27 sie 2018, 17:42

Na wykonczenie.

mikusia369
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 06 lut 2018, 00:27

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

17 paź 2018, 11:10

Jak się bierze od dewelopera to trzeba zwrócić uwagę na każdy szczegół. Ja korzystałam w pomocy firmy Per Modum która przejęła mieszkanie w zarządzanie i tak jest do dzisiaj

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

09 lis 2018, 15:08

ja dość długo szukałam mieszkania nowego ale już wykończonego pod klucz. Na szczęście udało mi się trafić do firmy NMSzczecin :) Mają bardzo rozbudowaną ofertę nowych mieszkań, wszystkie z nich są już wykończone w bardzo wysokim standardzie. Rozsądne ceny, fajne lokalizacje i różne metraże. Współpraca z firmą układała się super a ja od 3 miesięcy cieszę się swoim własnym M :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość