lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: studio tatuażu Jah Love

12 paź 2017, 23:55

Tatuaż to poważna decyzja, ja zastanawiałam się bardzo długo zanim zrobiłam pierwszą dziarę. Z Warszawy rzeczywiście Jah Love jest jednym z lepszych salonów tatuażu, słyszałam o nich dobre opinie, mój znajomy robiła tam dziarę, dojeżdżał z Krakowa, także miał kawałek.

domoszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2017, 23:17

Re: studio tatuażu Jah Love

21 lis 2017, 23:23

ja robiłam tam dziarę i jestem bardzo zadowolona :) zarówno z podejścia do klienta jak i po przede wszystkim efektu końcowego. Studio jest mega profesjonalne, a ludzie tam pracujący to prawdziwi artyści - bardzo utalentowani, z pomysłami. Także jeśli chcesz zrobić tam tatuaż to śmiało:)

mazurek88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2017, 13:29

Re: studio tatuażu Jah Love

04 gru 2017, 13:35

@domoszka - a u kogo robiłaś tatuaż w jah love tattoo? I jaki masz wzór? Poza tym kolor czy nie? Masz może jakieś fotki swojej dziary?:)

domoszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2017, 23:17

Re: studio tatuażu Jah Love

04 gru 2017, 15:02

mi tatuaż robił Maciek - spec od motywów orientalnych hehe :) mam rybę koi na udzie, oczywiście w kolorze. Tatuaż ma odpowiednią głębię, kolorystykę, kontury... no nie mogłam sobie lepszego wymarzyć :) wyszło tak jak powinno, nic bym w nim nie zmieniła.

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: studio tatuażu Jah Love

04 mar 2018, 01:29

Też tatuowałam się w Jah Love Tattoo Studio :-) i to całkiem niedawno, u nowej tatuażystki- Kingi :-) wykonała mi na plecach piękny kolorowy tatuaż w stylu waterkolor. Jestem mega zadowolona, wzór dopracowany w każdym szczególe, pozostaje tylko czekac na lato, by częściej prezentować dziarę :-)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość