Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: bardzo sucha skóra

20 mar 2018, 23:35

Znam i uwielbiam, kupuję po kilka tubek na zimę, bo używam jej właściwie na całe ciało. Dłonie, stopy, łokcie i kolana, nawet na twarz i usta. :)

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: bardzo sucha skóra

21 mar 2018, 18:24

Dla leniwych nie ma nic lepszego niż kule do kąpieli z olejem z wiesiołka witaminami GAL. Olej z wiesiołka nadaje się nawet dla skór problematycznych, z łuszczycą czy AZS.

malwinamalina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2018, 23:54

Re: bardzo sucha skóra

27 mar 2018, 00:08

Ja miałam od jakiegoś czasu problem z suchością skóry. Bardzo mi się wysuszała na rękach, łydkach, udach... żadne balsamy, oleje mi nie pomagały. Zainteresowałam się jakimiś suplementami na to, bo mówiła mi dermatolog, że zawsze od środka trzeba wzmacniać... i wzięłam kwasy omega 3-6-9 suplement z firmy Neoglandyna i skóra jest o wiele gładsza + nie wysuszają mi się też oczy.
A używacie oliwek typu Bambino itd? :) Dajcie znać

Awatar użytkownika
elipsa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:34

Re: bardzo sucha skóra

28 mar 2018, 12:00

Ja mam największy problem z dłońmi, zdarza mi się obudzić w nocy, bo aż mnie bolą zewnętrzne strony dłoni. Skóra mi się ściąga i jest napięta aż boli. Używam olej arganowy, migdałowy lub kokosowy, jednak muszę dłonie smarować na okrągło, po każdym myciu i przed pójściem spać grubo.

Primado
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 mar 2018, 11:13

Re: bardzo sucha skóra

29 mar 2018, 11:31

Mam często podobny problem - muszę w zasadzie cały czas smarować różnymi kremami nawilżającymi, ale nie zawsze to zdaje egzamin.

Awatar użytkownika
Basiasalata
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2018, 23:05

Re: bardzo sucha skóra

09 kwie 2018, 15:49

Można się tutaj naprawdę sporo dowiedzieć. Dzięki za poruszenie takiego tematu.

EwelkaKo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 04 kwie 2018, 16:08

Re: bardzo sucha skóra

12 kwie 2018, 11:42

Ja mam problem z suchą skórą szczególnie po zimie. Czasem do tego stopnia, że skóra na dłoniach mi pękała...Zgodnie z radą dermatologa zaczęłam nawadniać się "od środka" (pić duużo wody) oraz stosuję balsam do twarzy i ciała Cetaphil MD Dermoprotektor. Dzięki takiemu połączeniu już widzę efekty. A zależy mi, żeby dobrze wyglądać latem :)

agaa345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:16

Re: bardzo sucha skóra

28 kwie 2018, 20:28

Ja też niestety zmagam się z przesuszającą się skórą:( zimą jest najgorzej, bo na policzkach schodzi mi skóra. Ale mam swoje ulubione kosmetyki, które ratują sytuacje: krem i serum Skinicer repair: http://wp-cosmetics.pl/kosmetyki/skinic ... -care.html, baza nawilżająca (ja mam bielende) i nawilżający podkład do twarzy (ja mam yves rocher) - do tego zimą maseczki nawilżające nakładam sobie 3 razy w tygodniu. Trzeba też pamiętać o nawilżaniu skóry od środka: pić odpowiednią ilość płynów, m.in. wodę i soki.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: bardzo sucha skóra

24 maja 2018, 13:12

Krem witaminowy HB - wystarczy, robi dużą różnicę, cera wygląda zdecydowanie normalnie.
I to jeden z nielicznych kosmetyków, gdzie ewidentnie widać efekty stosowania kosmetyku.
Mnie to dało dużą zmianę - cera naprawdę gładka, odmieniona.
A właśnie głównie o takie kwestie tutaj chodzi.

aneta92
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2018, 10:50

Re: bardzo sucha skóra

25 maja 2018, 12:34

Krem witaminowy HB - wystarczy, robi dużą różnicę, cera wygląda zdecydowanie normalnie.
I to jeden z nielicznych kosmetyków, gdzie ewidentnie widać efekty stosowania kosmetyku.
Mnie to dało dużą zmianę - cera naprawdę gładka, odmieniona.
A właśnie głównie o takie kwestie tutaj chodzi.
Zgadzam się. Również używałam i zdecydowanie polecam :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość