Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Pierwsze wakacje z 2-letnim dzieckiem

03 kwie 2018, 02:04

W tym roku znajomi zaproponowali mi wspólne wakacje: ja, ich dwoje i 2-letnia córeczka.
Znajomi chcieliby jechać na kilka dni do Warszawy (tak, wiem, co to za urlop, ale nigdy nie byli w Warszawie i chcieliby to zmienić). Moim zdaniem to słaby pomysł na wakacje z dzieckiem i to 2-letnim.

Co z doświadczenia możecie polecić na 5 dni z maluchem tak, by i dziecko było zadowolone i by rodzice znaleźli coś dla siebie?

gaja
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2018, 10:47

Re: Pierwsze wakacje z 2-letnim dzieckiem

25 kwie 2018, 11:10

Na pewno nie duże miasto, bez sensu. Lepiej gdzieś na łono przyrody, gdzie można spokojnie popchać wózek na spacerze, wybrać sie na przejażdżkę rowerową z dzieckiem w specjalnym siodełku, żeby też maluch miał gdzie sobie pobiegac, zaczerpnąć powietrza a nie spalin. Jak dla mnie totalnie nietrafiony pomysł. Celowałabym bardziej w tereny górzyste, takie lekkie górki albo Jurę, ewentualnie jakieś parki krajobrazowe. Można raz czy dwa w ciągu tych 5 dni wyskoczyć na zwiedzenie okolicznego miasteczka, na lody ale nie do Warszawy...

Awatar użytkownika
Ploteczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 sty 2016, 14:30

Re: Pierwsze wakacje z 2-letnim dzieckiem

14 cze 2018, 00:38

W Warszawie z dzieckiem: zoo, Łazienki Królewskie, park fontann,

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Pierwsze wakacje z 2-letnim dzieckiem

11 sty 2021, 15:42

Ja w ubiegłym roku byłam z mężem i moją dwuletnią córką w górach na nartach we Włoszech, https://www.narty-wlochy.pl/. Polecam.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość