Awatar użytkownika
CzerwoneSzpilki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:12

Re: Długo trwa detoks?

17 maja 2018, 13:25

do takich ośrodków trafiaja rozni ludzie i trudno określać ich zbiorcza nazwa menele, powiedziałbym ze takie osoby to mniejszość, bo oni zwykle w ogole nie chca sie leczyc i nawet nie probuja. W takich miejscach znajdziesz osoby podobne do ciebie, które w pewnym momencie poguily sie w zyciu i teraz chca to naprawic

Jasna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 24 mar 2014, 17:09

Re: Długo trwa detoks?

18 maja 2018, 08:19

co sie teraz dzieje, ze tyle kobiet popada w nalog? Ciagle słyszy sie o uzależnionych kobietach, czesto o znanych osobach, których zycie wydaje się takie atrakcyjne i wolne od problemow...

obcasowaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:36

Re: Długo trwa detoks?

18 maja 2018, 15:50

widzisz, to nie jest tak ze ktos z dnia na dzien sie uzaleznia. W moim przypadku to juz trwa kilka lat. Tak mi sie w zyciu poukładało ze zostalam sama i alkohol stal sie odskocznia od porblemow, jak sie upijam to zapominam o upływającym czasie, rzucam sie w wir zabawy i o niczym nie mysle. Tylko ten czas i tak upływa i widze, ze trace ostatnie szanse na normalne zycie, dlatego chce zaczac sie leczyc, nawet juz podjęłam decyzje ze zaczynam, trzymajcie za mnie kciuki

Awatar użytkownika
CzerwoneSzpilki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:12

Re: Długo trwa detoks?

21 maja 2018, 11:20

i na jaka forme leczenia sie zdecydowałaś? Idziesz na odwyk czy tylko psychoterapia?

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość