kasiautune
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:00

Re: pokój malucha

18 kwie 2017, 19:19

Na pewno przydadzą wam się zawieszki, gryzaki, grzechotki, cieplutki kocyk i cała masa innych rzeczy. Urządzenia pokoiku dla dziecka, to wbrew pozorom wcale nie taka łatwa sprawa. Ważne jest, żeby znaleźć sklep, gdzie dostaniecie wszystko, co tylko będzie wam potrzebne. Myślę, że warto przejrzeć ofertę sklepu FokaStara.pl z uwagi na fakt, że posiadają w ofercie produkty polskich producentów i mają dobre promocje :)

beja01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:45

Re: pokój malucha

20 kwie 2017, 13:25

Oj to akurat prawda z tym urządzaniem. Niby jest przy tym sporo frajdy, ale faktycznie jak już przyjdzie co do czego to powstają rózne dylematy. Dobrze, że my mamy już to za sobą i faktycznie dobrze jest znać taki sklep, gdzie mozna kupić wszystko od mebli po różne drobiazgi. Ja do tej pory z ochotą zaglądam na jagodowykot.pl Przed świętami kupiłam naszej małej ekstra namiot, takie tipi z matą i poduszką, wybaczcie ale przynajmniej mam chwilę dla siebie, nareszcie zajęła się sama zabawą z lalkami.

marlenaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 paź 2017, 15:18

Re: pokój malucha

21 paź 2017, 15:48

dobre łóżeczko dla dziecka to podstawa

gabi87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2017, 21:43

Re: pokój malucha

30 gru 2017, 19:08

Na pewno przyda się kocyk bo maluchowi musi być ciepło w te zimniejsze dni. Ważne żeby nie był syntetyczny i nie podrażnił skóry, kupcie coś miłego w dotyku. Przyda się na dłuższy czas, więc nie warto oszczędzać. Osobiście kupiłam z firmy MAYLILY, przejrzyj ich ofertę na stronie maylily.pl i na pewno coś ciekawego wybierzesz. Warto bo są bardzo miłe w dotyku i nie mechacą się po praniu jak to z takimi rzeczami bywa :)

maridari
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2018, 12:49

Re: pokój malucha

17 sty 2018, 12:53

Nad łóżeczkiem możesz powiesić jakieś zabawki, żeby dziecko się nie nudziło, bo wtedy zaczyna płakać.

krwistekwiaty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2017, 06:05

Re: pokój malucha

21 sty 2018, 18:05

Moim zdaniem pokój malucha powinien być przestronny, najfajniej jakby na ścianach były kolory pastelowe, są one najlepsze dla młodego, ale tak naprawdę na początku nie ma to największego znaczenia, ważniejsze jest aby korzystać z produktów, które zapewnią małemu odpowiedni komfort, np. http://www.johnsonsbaby.com.pl/piel%C4%99gnacja-sk%C3%B3ry - poczytajcie troszkę na ten temat :)

Awatar użytkownika
Raidenguy1203
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2018, 12:49

Re: pokój malucha

22 maja 2018, 18:20

Ja to się niestety niezbyt na tym znam... Nie będę w stanie pomóc...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość