elonorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:11

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

28 lut 2018, 12:50

Dobrym uzupełnieniem do diety i ćwiczeń będzie z pewnością błonnik. Można pomyśleć o jakimś fajnym suplemencie diety. Koniecznie zwracajcie uwagę na skład - oby był naturalny a nie naładowany chemią. Ja stosuję colon slim i rzeczywiście poprawił mi się metabolizm i nie podjadam już między posiłkami.

hadi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 03 maja 2018, 21:52

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

03 maja 2018, 22:03

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ
KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA
SUPLEMENTACJA!
WEJDŹ TERAZ NA igortreneronline.pl
I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Awatar użytkownika
freenek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2018, 20:46

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

30 maja 2018, 16:50

Myślę, że przydadzą mi się to porady :) Dzięki wielkie, na pewno skorzystam :)

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

04 cze 2018, 10:44

Nie tylko dieta, ale przede wszystkim regularne posiłki i plan ćwiczeń. U mnie to zadziałało, ale potrzeba było czasu. Dzień zawsze zaczynałam od szklanki wody z cytryną, albo koktajlu owocowego. Starałam się zachowywać różnorodność w doborze owoców i warzyw, ale jeśli o wodę chodzi, to zwykle wybierałam zieloną Piwniczankę. Co do reszty posiłków radziłam się dietetyczki, a na siłowni ćwiczyłam z instruktorem.

teofill
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 04 cze 2018, 12:41

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

04 cze 2018, 12:43

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Nie będę mógł pomóc...

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

14 sty 2019, 15:55

U mnie akurat dieta i ćwiczenie wystarczyły aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Ważne jest żeby przede wszystkim odchudzać się bezpiecznie i mądrze a na pewno osiągniesz swój cel. Jeśli chodzi o dietę, mnie bardzo pomocny okazał się catering z Wygodnejdiety, co dziennie dostarczają mi pod dom 5 smacznych i zdrowych posiłków. W końcu zaczęłam jeść regularnie i fit a to również bardzo pomogło.

Martins
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2019, 17:55

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

10 lut 2019, 15:53

żadnych suplementów odchudzających, to jest wabik na ludzi, którzy w tydzień chcą schudnąć X kg...

postawcie przede wszystkim na zdrową, ułożoną dietę, do tego plan treningowy i waga będzie spadać :) warto się konsultować ze specjalistami (dietetyk, trener personalny), aby nas nadzorowali i prowadzili :)

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

20 lut 2019, 15:39

U mnie akurat dieta i ćwiczenie wystarczyły aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Ważne jest żeby przede wszystkim odchudzać się bezpiecznie i mądrze a na pewno osiągniesz swój cel. Jeśli chodzi o dietę, mnie bardzo pomocny okazał się catering z Wygodnejdiety, co dziennie dostarczają mi pod dom 5 smacznych i zdrowych posiłków. W końcu zaczęłam jeść regularnie i fit a to również bardzo pomogło.
Też zamawiam od nich jedzenie;) Gdy wszystko masz przygotowane i podane zdecydowanie łatwiej jest trzymać się diety i nie podjadać- przynajmniej w moim przypadku;)

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

26 lut 2019, 23:19

Też zamawiam od nich jedzenie;) Gdy wszystko masz przygotowane i podane zdecydowanie łatwiej jest trzymać się diety i nie podjadać- przynajmniej w moim przypadku;)
Zgadam się, jak mam te posiłki od nich to już w ogóle nie podjadam, mam stałe pory jedzenia, w biurze wiedzą, że wtedy mam chwilę dla siebie :) a naprawdę są to pyszne dania

madzialena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2016, 00:05

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

16 kwie 2019, 11:39

ja do tego zestawu: dieta + ćwiczenia dodałabym jeszcze zabiegi w jakiejś klinice jak np. wellderm. Po takich zabiegach na ujędrnienie czy wymodelowanie ciała to efekty przyjdą o wiele szybciej :) no i ciało oraz skóra będą lepiej wyglądały. Według mnie jak chce się zadbać o siebie to trzeba działać z różnych stron, a takie kombo dieta+ćwiczenia+zabiegi to gwarancja sukcesu :) przynajmniej w moim przypadku to się sprawdza. Ja chodzę na lipolizę iniekcyjną do WellDerm, do tego regularne treningi i zdrowa dieta i ciało mam jak dwudziestka, hehe ;)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość