Awatar użytkownika
Telimena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 24 mar 2017, 16:23

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

15 sty 2018, 11:18

Na wakacje zdecydowanie pakiet morze, albo w Polsce albo zagranica. Koleżanka jeździ z dziećmi do Bułgarii - zawsze zadowolona. Dobrze jest pomyśleć jak zajechać, jeśli z dziećmi poza granice kraju to lepszy pociąg, bo nie trzęsie, ani nie ciśnie w uszy przy lądowaniu. Jest wiele połączeń, wpisujemy miejsce, jakie nas interesuje i kalkulujemy. Polecam skorzystać z pomocy firmy EuroPodróże. ;)

Awatar użytkownika
AdultGirl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2018, 21:57

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

19 sty 2018, 19:55

Ja spędzam na nartach :) Całkiem korzystne opcje na ubezpieczenia narciarskie są np. tu https://kalkulator.polisanarciarska.pl/ :)

Awatar użytkownika
hanni
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2018, 23:36

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

25 lut 2018, 15:40

A ja w tym roku lecę ponownie do Egiptu. Może i temat oklepany i niezbyt oryginalny, ale lubię to miejsce.

Awatar użytkownika
mlody43
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2018, 14:04

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

27 lut 2018, 17:04

Ja mam zamiar wybrać się na narty :) Dla mnie jest to naprawdę świetna opcja :) Zastanawiam się też, czy takie ubezpieczenie narciarskie przez internet na https://wakacyjnapolisa.pl/narciarze/ja ... -internet/ byłoby ok...
Ostatnio zmieniony 05 mar 2018, 17:32 przez mlody43, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kalusia1523
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 lut 2018, 21:43

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

04 mar 2018, 16:21

W tym roku na wakacje wybieram się do Tunezji. Kiedyś już byłem, dlatego czekam z niecierpliwością na urlop.

MAdZinsonek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2017, 10:18

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

07 mar 2018, 16:43

Jeśli szukacie inspiracji na wiosenny urlop to polecam lekturę: https://wyprawymarzen.pl/przewodnik/gdz ... e-w-marcu/

badinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2018, 22:33

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

30 mar 2018, 22:35

My w tym roku zarówno na weekend majowy jak i również wakacje wybieramy się do hotelu Zalesie Mazury w Zalesiu. Byliśmy tam kiedyś ze znajomymi i pamiętam, że bardzo nam się podobało. Chcieliśmy postawić na takie miejsce, gdzie nasze dzieciaki będą się dobrze czuły, ale również i my zaznamy trochę relaksu. Strefa Spa i Bajkolandia w jednym obiekcie zdecydowanie nam to gwarantuje. Polecam:)

elegantka22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwie 2017, 12:41

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

14 maja 2018, 13:47

Trochę Wam zazdroszczę! Ja majówkę niestety spędziłam w pracy, wakacje też tak się zapowiadają. Mam do wykorzystania trochę wolnego, ale w tym roku i tak nie poszaleję bo finanse na to nie pozwalają. Chociaż wzięłam udział w konkursie Grand błogie chwile i mam wielką nadzieję na błogie wakacje na Gran Canaria! Albo chociaż materac w kształcie loda, żeby poczuć się jak na plaży :D

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

09 cze 2018, 21:39

Wyspa Wolin i Międzyzdroje - same Międzyzdroje przereklamowane, ale rodzinkę odwiedzić trzeba :P ale w okolicy jest co robić. Latarnia morska w Świnoujściu, ale można z molo w Międzyzdrojach popłynąć statkiem do Świnoujścia, a latarnię i do fortu Gerharda. Swoją drogą - wizyta w forcie niezapomniane wrażenia! Wzgórze Zielonka, Jezioro Turkusowe. W samych Międzyzdrojach muzeum WPN i zagroda Żubrów, park linowy, i takie jakieś różne nowości.

I góry. Krościenko nad Dunajcem i pole namiotowe. A tam - w okolicy, Szczawnica, Homole, Trzy Korony.

I pustynia Błędowska, i zamek w Ogrodzieńcu, i jaskinia Raj... to tak z grubsza :)

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

02 lip 2018, 11:35

Ja chcę spełnić swoje dziecięce marzenie i jadę do Disneylandu przy okazji zwiedzania Paryża :ico_brawa_01: zawsze przerażały mnie ceny, ale w internecie są tańsze bilety. Kupiłam już na Parkmanii i teraz tylko czekanie :ico_olaboga:
To w jakiej cenie kupiłaś tam bilety?

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość