Lena03
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2016, 12:36

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

17 cze 2016, 12:44

Jasne że trzeba rozmawiać o takich sprawach. Przecież to normalna sprawa i partner chyba zrozumie. Będzie też łatwiej pozbyć się problemu, nie ukrywajac go. Ot powiedzieć i szybko zacząć dzialac, zeby wszystko wróciło do normy. Btw od siebie mogę polecić żel na pieczenie w miejscach intymnych. Świetna sprawa! : )

Snooki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2016, 14:31

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

13 lip 2016, 14:44

No ja sobie nie wyobrażam, że widzę u siebie jakąś niepokojącą zmianę i o niej nie mówię Narzeczonemu.
Zresztą on sam ma fisia na punkcie zdrowia, więc na pewno by coś takiego u mnie zauważył :P Kilka miesięcy temu okazało się, że mam coś dziwnego w strefie intymnej. Ale, że jestem dzikusem i nie lubię chodzić do lekarzy - zamówił mi test do zrobienia w domu. Sama pobrałam próbkę, odesłałam do laboratorium i przyszły wyniki. Robią coś takiego na http://www.e-wenerolog.pl i wszystko można załatwić anonimowo. Nie ma też problemu, żeby skonsultować się z lekarzem od nich. Wszystko przeprowadzone bez stresu, spowiadania się i patrzenia lekarzowi w oczy ;P
A, najważniejsze - byłam i jestem jednak zdrowa : )

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

26 lip 2016, 13:14

Oczywiście, że trzeba rozmawiać z partnerem, grzybica pochwy i inne choroby również są zaraźliwe i można partnera zakazić.
Ostatnio zmieniony 04 paź 2018, 20:18 przez liluśka, łącznie zmieniany 1 raz.

DianaLagenko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2016, 12:15

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

29 lip 2016, 12:16

Dziewczyny, też bardzo długo męczyłam się z grzybicą. Infekcja trwała, czas mijał, a moja frustracja się nasilała. Szukałam pomocy wszędzie, ale nie znajdowałam dobrego i skutecznego rozwiązania. Porady, jakie znalazłam w necie były dwojakie: wizyta u ginekologa i leczenie farmakologiczne, albo używanie naturalnych tkanin i zapewnienie okolicom intymnym stałego dopływu powietrza. Ponieważ leczenie farmakologiczne uważam za ostateczność, ze względu na konsekwencje, jakie niesie ze sobą stosowanie antybiotyków, wybrałam drugą opcję. Nosiłam wyłącznie bawełnianą bieliznę i luźne ubrania. Podmywałam się często, aby przyspieszyć proces leczenia. Niestety efekt był minimalny, mój problem nie znikał.

I wtedy trafiłam na prezentację produktów kolagenowych. Zawsze interesowały mnie naturalne kosmetyki i zdrowe produkty, więc nie był to do końca przypadek, jednak zrządzeniem losu dowiedziałam się od dystrybutorki, że powinnam wypróbować Kolagen Naturalny Graphite. Zgodnie z jej zaleceniami, stosowałam go na mokrą skórę za każdym razem po podmyciu. Moja radość nie miała granic, kiedy po około trzech dniach swędzenie i ból były już prawie niezauważalne! Po tygodniu stosowałam kolagen już tylko dwa razy dziennie, później już tylko po każdym prysznicu. Po dwóch tygodniach używania Graphitu zaczerwienienie nie było już zauważalne, a po miesiącu zniknęły wszelkie objawy. Byłam zachwycona prostotą stosowania i łatwością, z jaką znikała infekcja.

Jeżeli mogę Wam coś polecić, to właśnie kolagen naturalny: http://www.lagenko.pl/graphite/. Jeżeli macie jakieś pytania, to piszcie śmiało.

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

02 kwie 2017, 15:31

Tutaj http://promisso.pl/nawracajace-infekcje-okolic-intymnych-nimi-radzic/ ktoś napisał naprawdę dobry artykuł na temat infekcji intymnych. Bo kupno leków w aptece to zdecydowanie zbyt mało. Najważniejsze jest im zapobiegać i skutecznie leczyć raz na dobre.

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

20 lip 2017, 17:10

Mi po wspólżyciu często pojawiały się problemy z pęcherzem, zrobiliśmy sobie obydwoje badania, ja sie przeleczylam urofuraginum max, to najlepiej pomogło, teraz zawsze przed i po współżyciu idę na siku, to zmniejsza ryzyko kolejnch zapaleń

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

26 paź 2017, 19:33

oj mi sę wydaje, że zapaleniu pęcherza nie można zapobiec, tym bardziej, że czynników które wywołują zapalenie pęcherza jest wiele, najlepiej mieć po prostu sprawdzony lek, urofuraginum max to dobry wybór.

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

21 cze 2018, 15:07

a co przy suchości pochwy kiedy to nie da się z partnerem kochac normalnie, bo wszystko boli i piecze ?

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

06 lip 2018, 15:23

Przy suchej pochwie to niestety kochać się normalnie nie da, to jest gehenna, a nie seks. Ja przy takich problemach dostałam globulki hydrovag właśnie na nawilżenie pochwy. Stosowałam je przez dwa tygodnie na noc. Ulgę odczułam juz po tygodniu :)

kopercia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2016, 11:22

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

14 wrz 2018, 19:09

Czasami właśnie nie wiadomo od czego te infekcje, też zauważyłam że coraz częściej mam ten problem.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość