Awatar użytkownika
AdultGirl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2018, 21:57

Komu zlecić pozycjonowanie stron?

16 sty 2018, 20:58

Komu zlecić pozycjonowanie stron? Odezwała się do mnie agencja SEO ale jej oferta nie jest adekwatna. Czy warto podpisywać umowę z taką firmą?

bananowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2018, 13:56

Re: Komu zlecić pozycjonowanie stron?

25 sty 2018, 12:41

Jak wydaje Ci się, że coś jest nie tak, to wystarczy po prostu się dogadać. ;)

wagar
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2018, 18:12

Re: Komu zlecić pozycjonowanie stron?

25 sty 2018, 18:45

Poszukaj są mniejsze firmy które za niższą kwotę zrobią to lepiej

elka2345
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2018, 09:55

Re: Komu zlecić pozycjonowanie stron?

16 lip 2018, 10:27

Jeśli szukasz wiarygodnej, profesjonalnej i sprawdzonej firmy to mogę Ci szczerze polecić agencję Semline. Sama współpracuję z nimi już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Wystarczy do nich zadzwonić i omówić szczegóły. Dzięki ich pomocy podniosła się pozycja mojej strony w wynikach wyszukiwania Google, a co za tym idzie wzrosła liczba klientów. Polecam, naprawdę warto!

Awatar użytkownika
ajoaska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 07 sie 2012, 11:31

Re: Komu zlecić pozycjonowanie stron?

19 lip 2018, 15:36

Znajdź jakąś agencję SEO, bo to jedyna opcja, żeby się dobrze wypozycjonować. Jest to proces złożony i raczej czasochłonny, w dodatku musisz liczyć się ze sporymi, miesięcznymi kosztami.

DanusiaAW
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2017, 10:24

Re: Komu zlecić pozycjonowanie stron?

30 lip 2018, 13:36

Możesz sprawdzić sobie ofertę agencji SEM7 - ja współpracuję z nimi już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Mają naprawdę dużą wiedzę w sferze pozycjonowania, dzięki czemu prowadzone przez nich działania przynoszą genialny efekt :) Prowadzę sklep i dzięki ich pomocy liczba klientów znacznie się zwiększyła.

Piotr7778
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2018, 10:29

Re: Komu zlecić pozycjonowanie stron?

13 sie 2018, 15:23

Nie jest adekwatna do czego ? Ja jestem w beeweb.pl i jest bardzo adekwatnie :-) :-)

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: Komu zlecić pozycjonowanie stron?

16 sie 2018, 11:26

Zdecydowanie warto poszukać agencji, która się zajmie tym profesjonalnie. Nie jest to sprawa łatwa i na tym po prostu trzeba się znać. Polecam wyszukać na forach o pozycjonowaniu osób, które mogłyby się tym zająć.

tomekromek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2018, 17:08

Re: Komu zlecić pozycjonowanie stron?

25 sie 2018, 17:21

Czy może ktoś polecić firmę, która pozycjonuje dobrze i zgodnie z zaleceniami google?. Z kilkoma firmami miałem juz kontakt i nie jestem zadowolony z ich usług.

Pozdrawiam

Klara92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 18:09

Re: Komu zlecić pozycjonowanie stron?

12 cze 2020, 18:20

Może i odkopuję stary temat, ale ostatnio rozmawiając z agencją marketingową OnRise dostałam informacje, że na obecnym etapie rozwoju firmy nie polecają mi pozycjonowania strony a raczej skupienie się na metodach, dzięki którym zdobędę klientów tu i teraz, na przykład reklamy Google Ads lub Facebook Ads. Argumentowali to tym, że pozycjonowanie strony, szczególnie nowej jest drogie i czasochłonne i w przypadku gdy obecnie nie posiadam stałego źródła pozyskiwania klientów może się to skończyć brakiem funduszy przed osiągnięciem dobrych wyników. Zaskoczyli mnie tym, bo wszystkie inne agencje z którymi rozmawiałam do tej pory proponowały mi pozycjonowanie strony jako najlepszą metodę pozyskiwania klientów. :shock: Co o tym sądzicie? Powinnam pozycjonować stronę czy skupić się na czymś co przyniesie mi efekty tu i teraz a o pozycjonowaniu pomyśleć jak będę miała stałe dochody? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość