gwizoop
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 10 cze 2018, 15:37

Re: bardzo sucha skóra

10 cze 2018, 15:44

Jeśli problem dotyczy ciała, to ja bym poszła w kierunku olejka sensual oils od Bielendy z arganem i wit. C. Powód jest prosty... Jeśli skóra jest mocno wysuszona to potrzebuje regularnego nawilżania a nie tylko wieczorem przed snem jakiś kremik, który wetrzemy w poduszkę... Ten olejek ma fajną suchą formułę i dobrze się wchłania przez co ja go używać kilka razy dziennie i widzę efekty.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: bardzo sucha skóra

16 lip 2018, 12:46

największy problem miałam z suchymi dłońmi, kremy nie dawały dużych efektów, ale kupiłam maskę do rak w rekawiczkach byOlie http://byolie.com/ super sprawa i efekt bardzo szybki, juz po jednym użyciu widac różnicę, skóra jest bardziej gładka, przyjemiejsza w dotyku

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: bardzo sucha skóra

19 lip 2018, 02:15

największy problem miałam z suchymi dłońmi, kremy nie dawały dużych efektów, ale kupiłam maskę do rak w rekawiczkach byOlie http://byolie.com/ super sprawa i efekt bardzo szybki, juz po jednym użyciu widac różnicę, skóra jest bardziej gładka, przyjemiejsza w dotyku
Ona jest fajna, bo jest jednocześnie peelingiem i maską pielęgnującą. Często ją oboje z mężem kupujemy. :)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: bardzo sucha skóra

21 lip 2018, 00:25

Mąż zadowolony? Myślałam, żeby mojemu kupić, ale czy sobie z męską twardą skórą poradzą?

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: bardzo sucha skóra

22 lip 2018, 12:55

warto wypróbować dobrej jakości krem nawilżająco-ochornny Hydra Complex Dermo Moisturizing Cream z Eldan Cosmetics. Przeznaczony do skóry suchej i bardzo suchej. W składzie ma m.in masło shea, olejek ze słodkich migdałów czy ekstrakt z owoców ogórka. Skutecznie nawilża na wiele długich godzin, u mnie się sprawdza :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: bardzo sucha skóra

01 sie 2018, 16:55

Dorota, śmiało! Mąż jest bardzo zadowolony z efektu. :) Poprosił o zakupienie ponownie.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: bardzo sucha skóra

10 sie 2018, 13:18

KREM WITAMINOWY DO CIAŁA od HB - powinien pomóc.
Ogólnie - jakość kosmetyków ma największe znaczenie.
Jeśli produkty będą byle jakie, to trudno oczekiwać cudów.
Przy tym kosmetyku macie zapewnioną fajną jakość, skóra powinna być gładka.
Pilnujcie podstawowej pielęgnacji.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: bardzo sucha skóra

24 sie 2018, 23:22

Bardzo sucha skóra jest problemem wielu osób, na szczęście juz nie moim. Raz na jakiś czas chodzę do dr. Szczepańskiej w Mielcu i wykonuje zabieg rewitalizacji skóry. Dzięki zabiegowi moja skóra jest super nawilżona i odżywiona. 

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: bardzo sucha skóra

25 sie 2018, 13:29

ja w zimie na moją suchą skórę dłoni (do tego stopnia, że skóra mi pęka) stosuje masć z wit a

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: bardzo sucha skóra

27 sie 2018, 09:43

Nie wiem czy tego typu maść w praktyce okaże się skuteczna, może zerknij na kosmetyki z naturalnym kolagenem który posiada właściwości nawilżające oraz znakomicie ujędrni skórę. Akurat tym zajmujemy się na co dzień i służymy radą, pomocą podczas wyboru :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość