Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Tynk strukturalny!!!!

24 wrz 2012, 09:45

Witam na starym nowym forum.Potrzebuję pomocy,pomalowaliśmy tynk strukturalny i kolor zupełnie nie trafiony,na małym kawałku wyglądał ok,odcień też,po wyschnięciu zamiast chłodnego niebieskiego wyszedł intensywny seledynowy,na próbniku był zupełnie inny.Co teraz?? wydaję mi się jakby ten kolor nie pasuje do całości mieszkania,nie podoba mi się,mąż już ma dosyć i nie chce tego na nowo robić,ja sie zdeklarowałam że to zrobie,tylko jak???? chciałabym zmienić kolor...pomóżcie...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Tynk strukturalny!!!!

24 wrz 2012, 22:13

hej,
chyba cię zmartwię ale nie ma sposobu na to. Trzeba byłoby kupić nowy kolor i go nałożyć na strukturę, ale jeżeli masz użyty lakier to nie da rady i trzeba drzeć całe i nakładać na nowo, bo stary kolor przebije sie.

a co ty tak konkretnie masz? jaki producent tego?

seelee
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2012, 08:20

Re: Tynk strukturalny!!!!

25 wrz 2012, 08:28

Kup najtańszą białą farbę i pomaluj nią ścianę, nie musi być dokładnie, mogą być prześwity, chodzi tylko o to, by złamać ten seledynowy - potem kup odpowiadający Ci kolor i pomaluj nim ścianę dokładnie. To jest sposób, który mi zdradził doradca z jakiegoś marketu budowlanego. Ja miałam do ukrycia wściekły pomarańcz :-) Udało się i efekt był zdumiewający.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Tynk strukturalny!!!!

25 wrz 2012, 12:28

już przemalowałam na biało dziś jeszcze raz poprawki i na nowo kolorek,już na pewno nie niebieski :ico_sorki: :ico_sorki:

Mirabela
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2018, 09:27

Re: Tynk strukturalny!!!!

06 lip 2018, 10:21

Dziwne jet to, że farba tak zmieniła kolor. Coś takiego nie powinno się było w ogóle wydarzyć.
_______________
Belfor.com.pl - osuszanie

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Tynk strukturalny!!!!

18 lip 2018, 23:11

Dlatego ja kupuję sobie zawsze testery i sprawdzam na ścianie jak kolor się będzie prezentował, z duluxa są najlepsze bo od razu z pędzelkiem. Kolor na próbniku może się znacznie różnić od tego jaki wyjdzie na ścianie, szczególnie jak malujemy na inny kolor, zależy też od oświetlenia itp. A dulux ma dobre farby, ja się jeszcze nie zawiodłam a kilka lat już nimi maluję.

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: Tynk strukturalny!!!!

25 sie 2018, 15:18

pedzlem na biało, a na to dopiero wybrany kolorek :) Nic trudnego :)

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Tynk strukturalny!!!!

01 lut 2019, 12:26

Mi się te farby dekoracyjne podobają jak Silver sand od Primacola - ona zostawia taki efekt rozwianego piasku - to na ścianie moim zdaniem prezentuje się świetnie. Ja mam od pół roku w salonie i zawsze się tak samo cieszę jak to widze :P

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość