tojatereska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 29 lip 2014, 21:16

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

19 lip 2018, 11:54

zawsze zwracam uwagę na skład kosmetyków. według mnie najlepszy skład mają kosmetyki z yves rocher.

nisiaak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2018, 10:15

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

06 sie 2018, 10:03

Ja już od dłuższego czasu używam prawie wyłącznie kosmetyków naturalnych. Najważniejszy jest skład, a nie nazwa kosmetyku :) Jeśli komuś zależy na dobrej jakości to wygodnie jest zamawiać przez internet, bo można się na spokojnie zapoznać "z etykietką", poczytać recenzje itp. Kosmetyki naturalne kupuję głównie w aptece Melissa, mają tam naprawdę spory wybór.

staralfur
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2018, 15:03

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

07 sie 2018, 23:03

ja uwielbiam loreal i jestem z nich zadowolona

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

26 sie 2018, 23:11

Zdecydowanie nie zwracam uwagi na marke, bo z tym naprawde bywa bardzo roznie, a raczej kieruje sie jakoscia i skladem. Kosmetykow nie stosuje sie ot-tak bo jest dobrej marki, a w jakims konkretnym celu... tak jak tam ktos wyzej pisal - u mnie tez w gre wchodza wylacznie dermokosmetyki i tez podpasowal mi zwlaszcza cetaphil md dermoprotektor z olejem z awokado i witamina e ktore bardzo gleboko nawilzaja cere i sie intensywnie odżywiaja tez przez kompleks dermosoft ktory zapobiega podraznieniom i przesuszeniom

paulinasowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2017, 11:36

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

27 sie 2018, 09:40

W dobrej cenie markowe kosmetyki można kupić przez internet, ja akurat kupuję w aptece Melissa. Mam już tam kilka ulubieńców i u mnie sprawdzają się rewelacyjnie. No i dla mnie najważniejszy jest skład produktów, bo po kosmetykach z naturalnym składem moja cera lepiej wygląda.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

27 sie 2018, 09:42

Jeżeli wątek jest nadal aktualny i faktycznie szukasz dobrej klasy, jakości i przede wszystkim skutecznych kosmetyków do codziennej pielęgnacji to zerknij na markę Colway, są to kosmetyki z naturalnym kolagenem, mogę polecić.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

02 wrz 2018, 18:28

Ja lubię By Olie i ich maski do dłoni. Są rewelacyjne i nie znalazłam lepszych. <3

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

02 wrz 2018, 19:00

Vianek ma bardzo fajne krem, tak samo jak moge polecic Kosmetyki polskiej marki Miya :) D o tegomaska Epilouch również numerem jeden. Obdarłowałam tę maską całą rodzinę, nawet mój facet ma i używa :D

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

07 wrz 2018, 20:47

nie zwracam uwagi na to, czy kosmetyki sa markowe czy nie... Stosuje takie kosmetyki, które mi pomagają i to głównie kupuje w aptece, ostatnio zakupiłam dla siebie krem pod oczy remescar, stosuje go już pół roku, a efekty sa rewelacyjne, aż sama w to nie wierzę :)

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Markowe kosmetyki, jakie?

04 paź 2018, 23:33

bloom ja też bardzo lubię kosmetyki marki Eldan Cosmetis. Mam ich kremy i produkty do demakijażu ale mają tez fajne maski :) Jak macie cerę tlustą czy problematyczną to polecam Skin Purifying a Mask. Dziala mocno oczysczająco, nie zatyka porów i skutecznie łagodzi podrażnienia.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość