Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

02 kwie 2018, 10:25

O ubezpieczenie wart w cuk zapytać.Mają polisy wielu TU.
I można sprawdzić na ich kalkulatorze która polisa jest najkorzystniejsza https://cuk.pl/dom_i_mieszkanie

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

05 kwie 2018, 23:42

Jak nie zostać oszukanym? Po prostu trzeba uważać, nie patrzeć na oferty z ogłoszeń "bez pośredników" bo na odległość czuć że coś z nimi nie tak. Coś właściciel chce ukryć? Najpewniejszy jest zakup przez biuro nieruchomości i mówię to z własnego doświadczenia bo jakiś czas temu kupiłam mieszkanie w Warszawie więc wiem jak to wygląda. Korzystałam z usług Eugeniusza Jaworskiego (603 195 624) który kompleksowo zajął się moją sprawą, nie dość że przedstawiał tylko i wyłącznie oferty z kręgu moich zainteresowań (nie wciskał nic na siłę) to pomógł mi też we wszelkiego rodzaju formalnościach, a na samym końcu nawet z przeprowadzką. Dlatego szczerze polecam

elonorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:11

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

07 kwie 2018, 17:31

Trzeba wszystko dobrze sprawdzać i dokładnie czytać. A najlepiej ogarnąć sobie człowieka, sprawdzonego przez znajomych, który nam pomoże :)

Awatar użytkownika
kula
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2018, 19:50

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

09 kwie 2018, 18:42

Jak zawsze w takiej sytuacji, pamiętajmy o tym co należy uwzględnić. Dodatkowo na taki temat spoglądajmy z odpowiedniej do tego perspektywy.

kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

29 cze 2018, 21:47

Najważniejsza jest treść umowy ale to dopiero początek. Równie ważny jest sam odbiór gotowego lokalu. Dobrze żeby był przy tym ktoś kto sprawdzi faktyczny stan mieszkania. Nam pomógł przedstawiciel firmy per modum która zresztą zarządza naszym osiedlem. Strzeżonego Pan Bóg strzeże.

Paramonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 10 sie 2016, 11:28

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

02 lip 2018, 16:00

Obecna sytuacja na rynku deweloperów jest trudna. Wielu z nich mimo doskonałej historii i bardzo dobrych realizacji bankrutuje z powodów dziwnych zbiegów okoliczności w prawie czy też nietrafionych inwestycji. Przy zakupie mieszkania warto odpuścić sobie zakup tzw dziury w ziemi, zwłaszcza jak zakup będziemy kredytować.

Awatar użytkownika
buwulagq
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2018, 19:44

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

12 wrz 2018, 18:26

Czy mieliście może już jakieś problemy z wyborem polisy nieruchomości? Nie ukrywam, iż w ostatnim czasie sprawia mi to naprawdę niemało kłopotów. Nie da się ukryć, że w Sieci jest nader szeroki wybór i trudno jest się zdecydować na coś sprawdzonego... Czy na bazie prywatnych doświadczeń możecie poradzić, czy na przykład https://www.ubezpieczeniaonline.pl/mies ... omu/0.html ubezpieczenie domu w ubezpieczeniaonline.pl jest OK?

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

28 gru 2018, 21:10

Myślę że jeśli kupujesz od dużego i znanego powszechnie dewelopera to dobrze na tym wyjdziesz, takie firmy jak Atal są sprawdzone i mają doświadczenie w budowaniu świetnych osiedli

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

20 sty 2019, 16:47

Najlepiej jest skorzystac z oferty biura nieruchomosci. Wtedy masz pewność, że wszystko bedzie w porzadku. Jak jestes z krakowa czy okolic, to bardzo polecam abc dom :)

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

02 lut 2019, 20:52

Dokładnie, też jestem tego zdania i sami korzystaliśmy z usług biura Lebiedź Nieruchomości tego przy Lekkiej 3, wszystko poszło gładko i sprawnie dlatego że oni doskonale ogarniają ten temat, sami byśmy się długo z tym zmagali

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość