Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Jaka klinika leczenia alkoholizmu

26 kwie 2016, 13:52

Witam was wszystkich! Żeby nie przedłużać przechodzę do sedna sprawy.

Mój brat jest alkoholikiem i nie wiem czy sam to pokona. Szukam obecnie jakiejś dobrej kliniki. Najlepiej w Mazowieckim. Moze ktoś doradzi gdzie warto jest się udać?

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Jaka klinika leczenia alkoholizmu

26 kwie 2016, 15:24

Anula dopytaj się jakie są koszta leczenia w Nowym Modlinie w klinice Medox. Jest to jeden z lepszych ośrodków pod Warszawa O ile nie najlepszy. Mam o nim dobre opinie bo bliska mi osoba z rodziny dzięki nim wyzwoliła sie z nałogu. Na tej stronie jest kontakt:
http://medox.org.pl/alkoholizm/leczenie.html - możesz sobie poczytać jakie są metody leczenia.

Najwazniejsze jest przekonanie alkoholika,ze powinien się leczyć. Nie jest to takie proste. My długo namawialiśmy siostrę aby coś z sobą zrobiła. W końcu się na to zgodziła. Obecnie żałuje,że wcześniej się nie zgłosiła.

czuluczek7
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2016, 11:10

Re: Jaka klinika leczenia alkoholizmu

11 sie 2016, 11:39

Ile waszym zdaniem powinna trwać terapia jeśli miałaby być skuteczna? Miesiąc do dwóch by wystarczył?

pulchna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 22 lut 2016, 10:16

Re: Jaka klinika leczenia alkoholizmu

04 sty 2018, 15:39

Ile waszym zdaniem powinna trwać terapia jeśli miałaby być skuteczna? Miesiąc do dwóch by wystarczył?
Myślę, że o długość terapii powinni zdecydować specjaliści z dziedziny leczenia uzależnień. Znam to z życia, bo miałam trudny przypadek alkoholika w rodzinie i dopiero kiedy zdecydował się na leczenie, a wybór padł na Ośrodek OAZA. Jest on położony zdala od miejskiego zgiełku i pośpiechu, w miejscowości Choceń. Z tego co pamiętam to w terapia trwała jakieś 3 miesiące i teraz ta osoba stała się niepijącym alkoholikiem. Trzymam kciuki za to by wytrwała w trzeźwości.

azima
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2018, 13:01

Re: Jaka klinika leczenia alkoholizmu

11 kwie 2018, 13:05

Polecam skorzystać z kliniki Nasz Gabinet Kielce. Mój dziadek po zakończonej terapii odwykowej zdecydował się na wszywkę. Od 3 lat już nie pije

nulcia97
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2018, 13:45

Re: Jaka klinika leczenia alkoholizmu

12 kwie 2018, 10:06

Uważam, że najbardziej skuteczną metodą będzie wszywka alkoholowa. Mój dziadek skorzystał z usług Leczenie uzależnień - Nasza Grupa medyczna we Wrocławiu na ulicy Generała Hallera 9/6

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Jaka klinika leczenia alkoholizmu

31 maja 2018, 13:49

W walce z uzależnieniami pomaga stosowanie tego olejku https://cbddirect.pl/
Ma dobre rekomndacje.

werkina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:54

Re: Jaka klinika leczenia alkoholizmu

23 cze 2018, 12:15

W walce z uzależnieniami pomaga stosowanie tego olejku https://cbddirect.pl/
Ma dobre rekomndacje.
Ten środek wspiera także terapię depresji i schizofrenii.Nie jest drogi, a opakowanie starcza na długo.

obcasowaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:36

Re: Jaka klinika leczenia alkoholizmu

20 wrz 2018, 12:00

Moja propozycja to Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA, który położony jest w miejscowości Choceń (kujawsko-pomorskie). W cichej okolicy, z dala od miasta, co pozwala się skupić na leczeniu. Podchodzą tam do tematu w sposób kompleksowy: od detoksu po terapię. Znam ich, bo miałam problem z alkoholizmem w rodzinie i dopiero leczenie w tej placówce pomogło tej osobie stanąć na nogi.

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: Jaka klinika leczenia alkoholizmu

11 mar 2022, 12:12

Mojemu teściowi wyjść z alkoholizmu pomogli w Warszawie w tej klinice https://www.medycznydetox.pl Fantastyczny personel, bardzo troskliwy, wyrozumiały i empatycznie Teraz teść już nie pije od 5 lat. Jest zupełnie innym człowiekiem.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość