lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Wyjazd na święta?

28 lut 2015, 17:34

Mnie coraz bardziej męczy spędzanie Świąt z rodziną, więc być może w przyszłym roku gdzieś się sama wybiorę.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Wyjazd na święta?

25 wrz 2015, 06:22

My na święta jedziemy do teściów. Muszę zawczasu wymyślić co im kupić pod choinkę. Nie znam ich za dobrze i pewnie będę miała z tym niemały problem eh :( Co wy kupujecie swoim teściowym? Ja mojej chciałam kupic coś do domu - nie wiem koc, pościel etc. Ale nie mam pewności, że jej się to spodoba.

aaniakkk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 wrz 2015, 16:07

Re: Wyjazd na święta?

25 wrz 2015, 16:15

Ja zdecydowanie uwielbiam rodzinną atmosferę świąt, zwłaszcza spotkania z osobami, których nie widuję na co dzień. Dlatego nie wyjechałabym nigdzie na święta :D

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: Wyjazd na święta?

25 wrz 2018, 15:11

Polecam Ci Wejherowo! Tylko 25 km od morza i żadnych tłumów. Warto przejść się Szlakiem Nut Kaszubskich i spróbować lokalnej kuchni. Zabytkowy rynek i park miejski są po prostu piękne. Warto wejść na stronę www.turystyka.wejherowo.pl i zapoznać się z innymi atrakcjami. :ico_haha_01:

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Wyjazd na święta?

15 paź 2018, 10:02

Masz rację, ja też najchętniej bym tak zrobiła. Polecam wyjazd na święta w góry, na narty najlepiej do Włoch http://www.narty-wlochy.pl/

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Wyjazd na święta?

30 gru 2018, 14:57

Pierwszy raz mielismy prawdziwa objazdowke z dzieciakami do rodziny w gory. W tamta strone, ale i z powrotem zatrzymywalismy sie na nocleg w czeladzi w hotelu rycerski. Pomimo ze z dala od domu to jednak udalo sie poczuc atmosfere swiat. Restauracja, a i sam hotel przystrojone typowo swiatecznie. Bardzo elegancko, ale i z zachowaniem sredniowiecznej typowej dla miejsca aury. Ceny cardzo rozsadne, jedzenie swietne - sniadania obfite i roznorodne

Magdalena1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 sty 2019, 14:49

Re: Wyjazd na święta?

06 lut 2019, 13:26

Moja znajoma była w hotelu Remes Sport & SPA pod Poznaniem i bardzo sobie chwaliła ten hotel i chyba się do niego wybierzemy z mężem na walentynki, jeżeli jest w nim tak fajnie. Z tego co widziałam na stornie mają ofertę walentynkową i w pakiecie jest zabieg spa - rozgrzewająca kąpiel z nutką pikantnego chili i przyprawy korzennej - już nie mogę się doczekać .

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość