szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

31 maja 2016, 17:56

Ja na Twoim miejscu postarałabym się o dotację.
Zajrzyj sobie tutaj https://redcart.pl/dotacja-na-sklep-internetowy znajdziesz szczegółowe informacje jak uzyskać dotację, gdzie złożyć papiery itd. Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy RedCart. Od dawna planuję otwarcie sklepu ale nie mam za bardzo srodków na to. Dotacja mogłaby mi bardzo pomóc.

Gaba44
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 12 sty 2016, 08:31

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

17 sie 2016, 07:30

W internecie jest już bardzo dużo firm oferujących koszulki z nadrukiem. Nie będzie Ci łatwo wbić się w ten rynek. Cena za koszulkę waha się już od 25 do 35 zł.
W tych cenach można już kupić dobrej jakości rzeczy. Nie zawsze wysoka cena wiąże się z wysoką jakością.

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

24 paź 2016, 00:11

Reklama w sieci jest ważna, poza tym trzeba zwrócić uwagę też na promocję za pomocą banerów czy ulotek. Według mnie szczególnie na początku działalności promocja jest kluczowa i warto wygospodarować na ten cel odpowiedni budżet, inaczej nie będziemy mieć szans, żeby zaistnieć na rynku. W przypadku sklepu internetowego dobrym wsparciem będzie wysyłka powiadomień sms, które mają szanse usprawnić pracę. Na stronie serwersms.pl znajdziecie raporty dotyczące tego typu działań, warto sobie je przejrzeć.

Awatar użytkownika
Tomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2015, 00:17

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

30 mar 2018, 22:03

Internet to potęga, jeżeli poważnie myślisz o rozwoju swojej firmy, to handel w sieci to jeden z obowiązkowych punktów moim zdaniem. Firma Coolbrand zajmuje się robieniem stron internetowych, sklepów, pozycjonowaniem itp. Warto korzystać z sprawdzonych miejsc, gdzie będziemy mieli pewność co do fachowej roboty.

Kaliszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2018, 17:17

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

12 wrz 2018, 17:24

Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale może komuś się przyda. :)

Pomysł na produkt to już bardzo dobry początek. Niemniej jednak ważne jest, aby mieć wiedzę na temat samego założenia sklepu, formalności jakie się z tym wiążą, a także kosztów jakie będzie ten sklep generował. Polecam Ci artykuł w którym znajdziesz bardzo dużo przydatnych informacji znajdziesz go na blogu Selesto. Samą platformę Selesto też Ci polecam, mają super wsparcie, dogodne ceny uzależnione od sprzedaży i przede wszystkim niezbędne nowoczesne technologie.

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

25 wrz 2018, 18:04

A możecie podpowiedzieć jaki system do szybkich płatności warto mieć w sklepie internetowym? Jaką opcje wybieracie jeśli robicie zakupy?

xszpileczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2017, 17:34

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

26 wrz 2018, 14:18

Ja szczerze zawsze wybieram ten system który obsługuje mój bank. I szczerze irytuje się, jeśli go nie ma. Są sklepy co mają kilka integracji i zawsze mogę wybrać ten gdzie na liście jest mój bank. Ostatnio nawet widziałam, ze sklepy mają możliwość płatności walutowych od CinkciarzPay. Czyli jeśli możesz to też miej kilka i daj klientowi wybór.

MarcinPoniewczas
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 06 lut 2019, 13:33

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

30 kwie 2019, 20:12

Eh. Jaki system do szybkich płatności? Ot, tani system, bo tu przecież wszędzie o pieniądze nasze idzie :)

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

22 gru 2019, 13:18

Warto sobie wejśc na nazwa.pl i tam ogarnąć utworzenie sklepu internetowego. Bardzo sprawnie to działa

marylamak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2019, 00:47

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

29 gru 2019, 00:49

Jeżeli nie znasz się na rzeczy to lepiej oddać sprawy w ręce specjalistów, chociaż wiadomo, ze samemu też trzeba się zorientować w temacie, żeby za wysokich kosztów nie ponieść. Załozenie sklepu nie jest trudne, można skorzystać z wielu darmowych programów. Ja skupiłabym się najbardziej na reklamie i jakości towaru. Ale wiadomo sklep online musi być funkcjonalny i nowoczesny to tez ważne.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość