Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: bardzo sucha skóra

30 sie 2018, 13:17

Raz jeszcze. Krem witaminowy HB. Nawet bardzo sucha skóra zrobi się gładka.
Trzeba jedynie dopilnować podstawowej pielęgnacji i wtedy dopiero te efekty będą realne.
A taka cera tym bardziej potrzebuje systematycznej pielęgnacji dla uzyskania pozytywnej zmiany.
Chyba oczywiste, prawda?

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: bardzo sucha skóra

19 wrz 2018, 13:18

Już pisałam - HB ma genialne kremy do cery suchej.
Kwestia dopilnowania odpowiedniej systematyczności i będzie dobrze.
A od razu cudów nie będzie - krok po kroku dojdziecie do normalnej cery.
Ta podstawowa pielęgnacja jest zawsze kluczowa.

Awatar użytkownika
annadominika
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2018, 12:55

Re: bardzo sucha skóra

21 wrz 2018, 03:36

Ostatnio na vossp.com czytałam dobry artykuł na temat pielęgnacji skóry i sporo było na temat suchej cery i zapobieganiu takim problemom. Polecam, bo szybka lektura tekst pomocny :))

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: bardzo sucha skóra

24 wrz 2018, 13:11

KREM WITAMINOWY DO CIAŁA od HB - powinno się udać uzyskać naprawdę fajnie wyglądającą cerę.
Ale od razu cudów nie będzie, dopiero systematyczność może przynieść fajną zmianę.
U mnie jak na razie wszystko OK. Cera wymaga jakościowych kosmetyków, żeby realnie było widać jakiś efekt.
A tutaj udało się naprawdę fajnie skórę nawilżyć pomimo tego, że jest bardzo sucha.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: bardzo sucha skóra

28 wrz 2018, 17:39

Jeśli chodzi o suchą skórę na stopach, to świetnie sobie z nią radzą skarpetki złuszczające Epilfeet byOlie. Warto poczytać o tym produkcie. Ja stosuję już jakiś czas i jestem zachwycona. Moje stopy są zawsze zadbane. Wystarczy, że wkładam je raz w miesiącu na ok. pół godziny, by po kilku dniach martwy naskórek się złuszczył a skóra stóp była gładka i miękka. byOlie można również zastosować u mężczyzn, gdyż są w wydaniu specjalnym dla panów.

agaa345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:16

Re: bardzo sucha skóra

01 paź 2018, 12:55

mam problem z suchą skórą. Do tego stopnia, że aż mnie bolą pięty i łokcie. Żadne kremy ani oliwki nie pomagają, była też u kilku lekarzy, ale żadne apteczne mazidła się nie spisały, koleżanki mówią, że na bank będę miała rozstępy w ciąży bo mam mało elastyczną skórę. W necie znalazłam suplement diety, zawierający kobyle mleko,podobno bardzo dobrze nawilża organizm od środka i można stosować go w czasie ciąży. Może któraś z Was to stosowała? http://www.proskinlf.pl/ strona wygląda dobrze, a i cena zachęcająca.
Na miejsca tak podane na przesuszenie i pękanie jak pięty, łokcie i kolana stosuję https://www.wp-cosmetics.pl/produkt/spi ... et-125-ml/. Szybko się wchłania, co lubię w tego typu kosmetykach, bardzo dobrze nawilża. Zaczęłam stosować na wiosnę i w niecały tydzień udało mi się pozbyć pęknięć na stopach. Ważna oczywiście jest regularność. Co nam po dobrym kosmetyku, jeżeli przestajemy go używać? Ta pianka ma w składzie 10% mocznika, który zmiękcza skórę. Pianka jest wydajna, bo ja mimo codziennego używania jeszcze nie zużyłam całego opakowania.

kingusia89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2018, 19:26

Re: bardzo sucha skóra

13 paź 2018, 17:47

ja też miałam bardzo suchą skórę i zaczęłam chodzić na peelingi do Pani Agaty Gortat do kliniki melitus w Warszawie i moja skóra znacznie się poprawiła. od razu widać, że jest odpowiednio nawilżona, nawodniona. przy okazji Pani Agata potrafi dobrze doradzić.

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: bardzo sucha skóra

14 paź 2018, 15:32

Ja na suchą skórę stosuję zwykłą oliwkę dla dzieci i takie sposób na suchą skórę bardzo mi taka firma odpowiada i jest skuteczna.

WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: bardzo sucha skóra

21 paź 2018, 14:27

Moim zdaniem sprawa suchej skóry to też sprawa hormonalna - może masz problemy z tarczycą ????

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 318
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: bardzo sucha skóra

23 paź 2018, 13:49

Ja na suchą skórę stosuję zwykłą oliwkę dla dzieci i takie sposób na suchą skórę bardzo mi taka firma odpowiada i jest skuteczna.
Oliwka dla dzieci zatyka pory skóry - skóra nie ma czym oddychać i często robią się pryszcze, ropnie i inne paskudztwa. Naprawdę lepiej kupić w aptece kule do kąpieli Gal z olejem z wiesiołka i witaminami. Po takiej kąpieli nie ma potzeby balsamowania skóry, nic nie swędzi, no i pory nie są pozatykane.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość