szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Kuchenne gadżety

31 paź 2018, 11:09

W sprawie gadżetów? Raczej nikt w tej kwestii nie radzi się specjalistów.

fable
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 25 maja 2017, 18:47

Re: Kuchenne gadżety

13 lis 2018, 18:57

Całkiem ciekawe są niektóre noże, bo nóż może mieć różne przeznaczenie. Polecam takie
https://naczynia.olkusz.pl/noze/noze-gerlach
wiele gadżetów można znaleźć też tutaj, również kuchennych :)
https://www.toys4boys.pl/blog/nowosci/co-kupic-dziewczynie-na-swieta-czas-na-trafiony-prezent-dla-niej

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: Kuchenne gadżety

23 lis 2018, 11:04

Jeżeli szukasz ciekawych dekoracji do kuchni typu wazonik czy inne bibeloty to wart wejść na stronę sklepu salonporcelany.pl. Ja mam od nich kilka drobnych rzeczy i bardzo ładnie ozdabiają kuchnie.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Kuchenne gadżety

27 lis 2018, 15:35

Ja już nic do kuchni nie kupuję bo się to zwyczajnie w szafkach nie mieści, a że wynajmuję na razie dom to mam obawy iż będzie problem przy przeprowadzce :D

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Kuchenne gadżety

10 gru 2018, 12:16

Ja kupiłam dla męża wagę kuchenna taką dla sportowców do warzenia poszczególnych posiłków z tej strony AlmaMed
i wybrałam taki model Vitammy Light NS-780. Na pewno sama tez będę korzystać podczas przygotowania potraw.

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Kuchenne gadżety

28 sty 2019, 20:20

Ja ogólnie lubię spędzać czas w kuchni i gotować a o gadżetach to juz nie wspomnę. Ostatnio też zmieniłam meble. Koleżanka namówiła mnie na meble na wymiar. Poleciła mi Wiór Płyt .Taka firma która projektuje meble. Są rewelacyjni. Teraz to dopiero mam pole do popisu w kuchni. Porobili mi mnóstwo różnych półek ,półeczek. Mega ;-)

Plenus
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:43

Re: Kuchenne gadżety

28 lut 2019, 16:57

Jeżeli mowa o kuchennych gadżetach to warto szukać ich w dobrych sklepach internetowych gdzie znajdziesz zarówno szeroki wybór jak i niższe ceny, szczególnie teraz w lutym kiedy można liczyć na szereg promocji.

Marianna1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 08 mar 2019, 16:44

Re: Kuchenne gadżety

20 mar 2019, 14:19

Na topie ostatnio są wyroby z ceramiki Bolesławieckiej i ta firma całkowicie skradła moje serce. Zakochałam się w tych kształtach , wzorach i kolorach. Ostatnio dużo gotuję i dania na takich naczyniach wygląda obłędnie i rzecz jasna ceramika z Bolesławca ma swoją długa i ciekawą historie. Ostatnio zamówiłam kilka elementów z firmowej strony www.wrceramika.com.

beja01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:45

Re: Kuchenne gadżety

20 mar 2019, 17:31

Nie przepadam za ceramiką, wolę juz porcelanę, która praktycznie jest w tej samej cenie a wygląda jednak znacznie lepiej. Zagadzam sie też z twierdzeniem, że wszelkich rzeczy do kuchni najlepiej jest szukać w sieci. Ogromny wybór ogólnie rzeczy do domu bo nie tylko same kuchenne akcesoria ma superwnetrze.pl, gdzie muszę przyznać uwielbiam robić zakupy. Zaglądam do nich w miarę systematycznie i prawie za każdym razem znajduję coś ciekawego i przydatnego. To jeden z nielicznych sklepów, do których jak juz zajrzysz to i kupisz, ale zakupu nigdy jeszcze nie żałowałam.

szminkaR
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:00

Re: Kuchenne gadżety

21 mar 2019, 14:21

A ja odkryłam bardzo designerski pojemniczek na wykałaczki oraz buteleczkę 2w1 na oliwę i ocet balsamiczny. Przy okazji mogę polecić wam taką fajną stronkę, gdzie można wypożyczyć od kogoś różne przydatne sprzęty czy akcesoria. Samemu też można coś dodać do wypożyczenia i jeszcze na tym zarobić
https://www.pozyczamysobie.pl/ Uważam,że to świetna sprawa.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość