MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

05 wrz 2018, 10:21

Suplementy działają, ale nie wszystkie. Na pewno nie działają syntetycznie wytwarzane witaminki. Natomiast wszelkie oleje i zioła jak najbardziej z tym, że trzeba je długo stosować. Moimi faworytami są echinacea, olej z wiesiołka w kapsułkach Gal, pokrzywa i skrzyp polny do zaparzania.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

24 wrz 2018, 16:48

Nie wierzę w jakieś cudowtwórcze działania niektórych specyfików, ale wierzę w niektóre suplementy, które mają działać wspomagająco. Teraz kupiłam Citrosept Slim i będę testować. Trochę poprawi mój metabolizm i mam nadzieję wzmocni efekt diety.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

08 lis 2018, 15:05

Nie wierzę w jakieś cudowtwórcze działania niektórych specyfików, ale wierzę w niektóre suplementy, które mają działać wspomagająco. Teraz kupiłam Citrosept Slim i będę testować. Trochę poprawi mój metabolizm i mam nadzieję wzmocni efekt diety.
jak efekty po tych paru miesiącach? Jesteś zadowolona z dzialania? Jak kupuję jakies suplementy to wybieram takie z najbardzij naturalnym składem, wiem że ten citrosept jest tna bazie choliny i grejfruta

Frania23
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 31 paź 2018, 14:34

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

14 lis 2018, 18:39

Myślę, że warto suplementować te substancje odżywcze, których nie jesteśmy sobie sami zapewnić. Jest tak z witaminą D, którą powinniśmy sami wytwarzać, ale w ciągu zimy o to trudno, bo tworzy się pod wpływem słońca. ;)
Dlatego jak czegoś brakuje - warto jest coś brać, ale też nie można przesadzać, bo z drugiej strony nadmiar też szkodzi.

Irminka12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 gru 2018, 12:22

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

17 gru 2018, 12:36

Hej. Ja biorę Beneganic i jestem bardzo zadowolona czuję poprawę samopoczucia, przyspieszenie metabolizmu, lepiej śpię i nie choruję. Zaufałam tym suplom ponieważ są w pełni naturalne co potwierdzają certyfikaty bio i FDA.

MadMaddie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:47

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

25 mar 2019, 21:55

Po ostatnim antybiotyku totalnie mnie rozłożyło... do tego doszła biegunka i permanentne przeziębienie, któego nie mogła zaleczyć. Probowałam samej diety, ale nie pomagało, wiec za radą mamy kupiłam flostrum plus z probiotykami i colostrum. Znacie? Teraz stosuję codziennie i faktycznie działa. Poza tym suplementuję witaminę B a jesienią i zimą wit d

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość