lilka2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2018, 09:51

Re: Chcesz mieć super wesele?

07 lip 2018, 09:57

Jeśli chcecie mieć udane wesele to warto pomyśleć o ciekawej atrakcji. Ja ze swojej strony mogę polecić pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego, który jest mistrzem polski RedBull freestyle football. Jego sztuczki są niesamowite. Dawid dobiera muzykę i rekwizyty pod uroczystość. Całość wygląda super. kojakfree.com

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Chcesz mieć super wesele?

05 lis 2018, 20:11

Ja miałam super wesele :) robiliśmy w okolicach Legionowa w Polnej Róży. Super ludzie w ogóle tam pracuję, mega pomoc z ich strony otrzymaliśmy.

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Chcesz mieć super wesele?

08 lis 2018, 19:35

Moje wesele robiłam w Kameliowym Zakątku w Bielsku Białej. Fantastyczne miejsce i piękne sale. My mieliśmy w sali jarzębinowej, ślicznie przystrojona dużo miejsca do tańca. Bardzo fajny zespół który polecono nam przy zamawianiu sali. Dodatkowo mogliśmy się zakwaterować w hotelu obok. Nie trzeba było zwozić gości po nocach do domu. Według mnie bardzo ciekawa opcja.

daniella
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2018, 12:02

Re: Chcesz mieć super wesele?

05 gru 2018, 12:07

To już też zależy jakie kto ma wymagania i co by chciał by było na tym weselu. Na moim weselu w Sali Bankietowej było wszystko tak jak to powinno wyglądać. Wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie, od muzyki po przepyszne jedzenie. Gościom bardzo posmakowały smakołyki z grilla węglowego

DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: Chcesz mieć super wesele?

08 gru 2018, 17:04

Na pewno wszystkie pary młode marzą o tym, aby ich wesele było wyjątkowe. Aby takim się stało, bez wątpienia warto zatroszczyć się o szczegóły, takie jak np. piękne zaproszenia, ładnie ozdobione pudełeczka na ciasto, czy też miłe upominki dla gości. Tego rodzaju produkty znajdziemy na Moje zaproszenia moje-zaproszenia.pl i jestem pewna, że każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie, a na dodatek w fajnych cenach.

Monikapa93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 26 lip 2018, 00:11

Re: Chcesz mieć super wesele?

11 sty 2019, 01:57

Każdy marzy aby ten dzień wypadł wyjątkowo, u mnie było tak jak chciałam razem z mężem, goście zadowoleni więc i my też. Nasze wesele robiliśmy w Glamour we Wrocławiu i było pięknie, jedzenie bardzo dobre, dali nam namiary do świetnego dj, dekoratora i skorzystaliśmy również z usługi barmańskiej. Z rękom na sercu polecam to miejsce.

Dorcia1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2018, 14:22

Re: Chcesz mieć super wesele?

21 sty 2019, 11:17

Moja siostra dwa tygodnie temu organizowała wesele w Willi Zbyszko w Nowogardzie w zachodniopomorskim. Willa Zbyszko to bardzo eleganckie miejsce z możliwością noclegu. W willi znajdziemy 24 klimatyzowane pokoje w super cenach.

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: Chcesz mieć super wesele?

21 sty 2019, 11:46

Ja miałam przepiękne w lokalu Smaki życia w Wieliszewie, oo jak tam było cudownie, pełno życzliwych i miłych ludzi do tego, właściciele służyli pomocą. Do tego bardzo duża ładnie wystrojona sala, no i jako nowożeńcy wynajęliśmy sobie apartament, było świetnie.

kropka03
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 01 lut 2019, 21:55

Re: Chcesz mieć super wesele?

04 lut 2019, 11:05

Super wesele to ja miałam w Sali Zabaw Okolicznościowych. Świetna ekipa, starają się bardzo. Sala z klimatyzacją na czym nam zależało i miejsca też dużo. Goście bardzo chwalili obsługę, nie mówiąc już o daniach jakie były serwowane.

Kater
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2019, 23:12

Re: Chcesz mieć super wesele?

11 lut 2019, 23:15

To prawda - smaczne jedzenie oraz orkiestra potrafią zadbać o dobry nastrój na imprezie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość