Awatar użytkownika
Jolie90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:11

Jak zlikwidować oznaki przemęczenia na twarzy?

05 gru 2018, 22:22

Czy polecacie jakieś sprawdzone metody albo zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej które zlikwidują oznaki zmęczenia? Wyglądam jak siedem nieszczęść, a śpię regularnie nie wiem co mam robić.

0LENKA
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 23 wrz 2014, 10:38

Re: Jak zlikwidować oznaki przemęczenia na twarzy?

10 gru 2018, 16:11

a jesteś na jakieś diecie? bo coś musi sprawiać, że wyglądasz na bardzo zmęczoną.

Awatar użytkownika
Jolie90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:11

Re: Jak zlikwidować oznaki przemęczenia na twarzy?

11 gru 2018, 20:29

Jestem na diecie bo pragnę schudnąć do ślubu kuzynki, a to jeszcze 5 kg przede mną.

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Jak zlikwidować oznaki przemęczenia na twarzy?

12 gru 2018, 20:56

Minimum trzy razy w roku staram sie chodzic do gabinetu beauty skin na peelingi chemiczne. Zabieg jest o tyle skuteczny, ze uzupelnia w skorze braki w postaci roznych witamin typu B3, C czy retinol. Odzywia ja i odświeża wzmacniajac efekt naturalnego blasku

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Jak zlikwidować oznaki przemęczenia na twarzy?

13 gru 2018, 21:57

Wiesz co jeżeli jesteś na samej diecie to nie jest zdrowe. Najlepiej zrobisz jak udasz się do dietetyka, który ułoży Ci dietę dostosowaną do twojego trybu życia. Aby schudnąć powinnaś też ćwiczyć. Sam sen nie sprawi, że zmęczenie zniknie. Co do zabiegów to z własnych doświadczeń polecam zabieg mezoterapii igłowej, ja taki zabieg robiłam w Krakowie w Klinice Vesuna. Z resztą tutaj możesz poczytać więcej jako to wygląda: https://vesuna.pl/blog/porady/mezoterap ... c-zabiegu/. Mi zależało na poprawię elastyczności i witalności mojej skóry twarzy. Aczkolwiek wiem, że metoda ta likwiduje również oznaki zmęczenia.

Awatar użytkownika
Jolie90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:11

Re: Jak zlikwidować oznaki przemęczenia na twarzy?

14 gru 2018, 15:26

O dzięki, z całą pewnością zapoznam się z tym tekstem bo zabieg wart rozważenia, może sobie go zafunduje jakoś bliżej wesela. W sumie możecie macie rację pójdę do dietetyka, a co do ćwiczeń to chodzę na basen i biegam.

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Jak zlikwidować oznaki przemęczenia na twarzy?

18 gru 2018, 21:55

Hmm a kiedy masz to wesele? Bo ten zabieg trzeba trzykrotnie powtórzyć, a rozkłada się go w 7, 14 i 28 dniowych odstępach :) Więc warto mieć to na uwadze.

Awatar użytkownika
Jolie90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:11

Re: Jak zlikwidować oznaki przemęczenia na twarzy?

07 sty 2019, 20:41

w kwietniu więc chyba dam radę się jeszcze zmieścić, ale dobrze, że o tym zapisałaś bo znając mnie to bym do ostatniego momentu czekała. z dobrych wieści już 4 kilogramy dzielą mnie od upragnionej wagi. a w obu punktach mogę zrobić ten zabieg?

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Jak zlikwidować oznaki przemęczenia na twarzy?

09 sty 2019, 21:47

A to spokojnie się wyrobisz. Ja robiłam ten zabieg w Vesunie przy dobrego pasterza, ale wydaje mi się, że w drugiej filii w CH Bonarka też go mają. W sumie jak do nich zadzwonisz to się wszystkiego dowiesz. Swoją drogą podziwiam, że po świętach udało ci się schudnąć, ja do tej pory się toczę.

Awatar użytkownika
Jolie90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:11

Re: Jak zlikwidować oznaki przemęczenia na twarzy?

10 sty 2019, 20:05

w sumie to mi dobrego pasterza bardziej po drodze :) więc pewnie za nie długo do nich zadzwonię i się umówię.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość