gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: nowoczesny dom

06 sty 2019, 23:20

Nowoczesny dom, to oszczędny dom! My u nas na przykład mamy instalację fotowoltaiczną od oze biomar i bardzo sobie chwalimy :)

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: nowoczesny dom

01 lut 2019, 12:25

Mi się bardzo podobają te betonowe rozwiązania, to nadaje mieszkaniu takiego nowoczesnego tonu właśnie. Na przykład my używaliśmy tej farby betonowej od Primacol Decorative. Takie proste a ciekawe rozwiązanie :)

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: nowoczesny dom

27 lut 2019, 16:06

A co sądzicie o takim projekcie: https://www.projektyzwizja.pl/projekty-domow/ciekawy-1a? Podoba mi się to patio obok domu i duże przeszkolne drzwi oraz poddasze.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: nowoczesny dom

13 wrz 2019, 10:27

Chcąc mieć nowoczesny dom to zainstaluj w nim inteligentne oświetlenie z czujnikiem ruchu. Ja mam i powiem Ci, że jest to fajne rozwiązanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o takim oświetleniu, to radzę zajrzeć na stronę internetową,http://klusdesign.pl/.

Basiakasia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2020, 13:09

Re: nowoczesny dom

21 wrz 2020, 13:21

Cześć, pół roku temu zostałam szcześliwą posiadaczką wymarzonego domu, energooszczędnego i w ogóle pięknego takiego o jakim marzyłam całe życie a wszystko dzięki nardoshouse jeżeli jesteście na etapie kupowania wspólnego gniazdka to zajrzycie sobie do niech na stronę i rozważcie wybudowanie domu, wcale to nie jest za miliony monet a efekt was zaskoczy i marzenie się spełni tu macie link nardoshouse.com/

kokoli
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2020, 21:06

Re: nowoczesny dom

29 wrz 2020, 19:07

Jeśli szukasz do swojego nowego, nowoczesnego domu materiałów ze stali nierdzewnej i aluminium najlepszej jakości wyroby znajdziesz w Centrum serwisowym Nova Trading. Umożliwiają również wykonanie wszelkich usług cnc na nowoczesnych maszynach. Więcej informacji na stronie www firmy.
Ja budując swój dom szukałam takich informacji, może się przyda.

beja01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:45

Re: nowoczesny dom

24 paź 2020, 12:47

Ja poszukiwałam niedawno nowoczesnych dodatków i akcesoriów. Przyznaję, że chociaż wybór jest ogromny to nie było wcale łatwo. Jednak kto szuka ten i znajdzie i ja znalazłam większość w superwnetrze.pl, a dobrze trafiłam bo sporo rzeczy jak np. kosz na śmieci do kuchni czy łazienkowy dozownik do mydła i inne jeszcze kupiłam w promocyjnych cenach.

maki
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 22 lut 2020, 19:41

Re: nowoczesny dom

27 paź 2020, 19:48

A ja szukałam super drzwi do swojego nowoczesnego domu i kupiłam u producenta Veyna. Wam też polecam zapoznać się z ich panelami.

magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:26

Re: nowoczesny dom

02 lis 2020, 00:40

Nowoczesny dom dla mnie to taki, który jest inteligentny, który jest trochę samowystarczalny. Jestem wielką fanką paneli słonecznych, dzięki którym można do woli czerpać energię ze słońca. Inna sprawa, to termomodernizacja budynku - musi być wykonana naprawdę fachowo, by powstrzymać ucieczkę ciepła na 100%. Dom dobrze ocieplony pozwala na konkretne oszczędności, a inwestycja zwraca się po mniej więcej 7-10 latach. Dane podałam z blogu firmy KABEX.

maki
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 22 lut 2020, 19:41

Re: nowoczesny dom

07 gru 2020, 21:59

Do nowoczesnego domu świetnie nadają się nowoczesne drzwi. A takie możemy szukać u producenta stolarki drzwiowej Veyna. Mają sporo modeli w różnych wzorach oraz kolorach.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość