anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: Chcesz mieć super wesele?

27 lut 2019, 21:55

Ojj tak jedzenie potrafi być kluczem do sukcesu każdego wesela no i dobry zespól na wesele, tak jak to my mieliśmy wesele w lokalu Paula w Świebodzinie, genialna atmosfera, do tego przemili ludzie, takiego miejsca ze świeca szukac

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Chcesz mieć super wesele?

29 mar 2019, 21:59

a ja juz miałam super wesele, wiec moge tylko polecic komus kto tez chce miec :) nowa, w fajnym stylu zrobiona sala weselna Mediolan w Łowiczu, pomiescic moze nawet 400 osob, bardzo podobały nam sie wnetrza, ogolnie cały klimat imprezy byl genialny, osbługa swietnie sie spisała, bardzo sympatyczni pracownicy obiektu, smaczne jedzenie

calineczkka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:24

Re: Chcesz mieć super wesele?

22 kwie 2019, 18:36

Chyba każdy chce mieć super wesele :) My wszystko sami organizujemy. Jakiś czas temu trafiłam na Restaurację i Salę Bankietową AS (wielkopolskie) i chciałabym tam urządzić nasze wesele. Sala bardzo mi się podoba :D Będę musiała podjechac i zapytać jakie mają terminy, ślubujemy w 2020 :)

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: Chcesz mieć super wesele?

06 maja 2019, 20:40

Zgodzę się z tymi, którzy piszą że sala to polowa sukcesu. Na nie jednym weselu byłam i jak sala była kiepska i obsluga to całe wesele było srednie. Sama miałam super salę - Wulpink w Olsztynie. Ale naprawdę szukałam i szukałam żeby była taka profesjonalna obsluga i ładne wnętrza

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: Chcesz mieć super wesele?

17 cze 2019, 14:35

Genialne wesele mieliśmy w Osadzie Augustów, przemiły personel, genialna, szybka i uśmiechnięta obsługa, do tego wszystko ogarnięte na tip top i smaczne jedzenie, wróciliśmy tam w tym roku na komunie i nic się nie zmieniło, jesteśmy nadal zachwyceni.

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Chcesz mieć super wesele?

22 cze 2019, 22:05

Ja póki co jeszcze panna, ale bywało sie na weselach i na kilku zjazdach biznesowych. We Wrocławiu kilka razy byłam na weselu w glamour na ruskiej. Duzy plus za lokalizacje, bo miec wesele praktycznie w sercu miasta na rynku to juz jest magia. Nazwa zreszta broni sie sama. Kazdy element, wszystko przemyslane - cudne dekoracje za kazdym razem i co najwazniejsze - za kazdym razem zaskakująco inne, tematyczne i świeże

kobieta13
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2019, 21:41

Re: Chcesz mieć super wesele?

16 wrz 2019, 02:39

Sal weselnych jest od groma ale niewiele z nich jest na najwyzszym poziomie. Jedna z takich jest sala w Krzewim Rogu w Chmielnie. Własciciele dbaja o to zeby ten dzien zostal czlowiekowi w pamieci na całe zycie. Lepszej organizacji nie mozna sobie wymarzyc

klementyna20
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 08 paź 2018, 22:08

Re: Chcesz mieć super wesele?

22 lis 2019, 10:29

a jakies atrakcje?planujecie cos ? jak ma byc super wesele to chyba trzeba :) gdybyscie szukali jakiejs fajnej ekipy barmanskiej to polecam speedbar, robia naprawde fajne pokazy :) goscie na bank beda pod ogromnym wrazeniem

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Chcesz mieć super wesele?

14 lut 2020, 09:19

Ja mialam super wesele więc nie moge narzekać :) w Willi Opal w Grzybowie. I polecam każdej młodej parze z całego serca bo wiem jacy my byliśmy zadowoleni

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Chcesz mieć super wesele?

09 lip 2020, 14:34

W Warszawie na najwyższe uznanie zasługuje moim zdaniem sala bankietowa i Gastro Team https://www.gastroteam.pl

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość