klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Kancelaria

18 gru 2018, 13:02

My mamy dobre zadanie o kancelarii u Pana Grzegorza Buby w Lublinie. Kancelaria prawna funkcjonuje już od 2005 roku i jest jedną z lepszych kancelarii w Lublinie. Kancelaria oferuję usługi z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego, a także prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa spadkowego.

Jajeczko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 12 cze 2018, 00:13

Re: Kancelaria

18 gru 2018, 21:50

Ciężko pomóc komuś, kto nawet nie powie o jakie usługi takiej kancelarii chodzi. Nie każda kancelaria zajmuje się każdym działem prawa. Ja mieszkam w Gliwicach i na miejscu znajduje się kancelaria adwokacka Wojas Pawlak. A usługi jakie oferują to prawo pracownicze, rodzinne oraz obsługa przedsiębiorstw. Także jeżeli odpowiada to jak najbardziej polecam.

Awatar użytkownika
Tomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2015, 00:17

Re: Kancelaria

20 gru 2018, 00:43

Jakieś usługi prawne, to może chodzi o obsługę firmy? Też mogę kogoś doradzić ze śląska. Adwokat Mateusz Szymkowiak jest świetny. Był moim adwokatem podczas rozwodu, który był bardzo ciężki dla mnie, jak i dla moich dzieci, dlatego jestem mu wdzięczna za tak dobre rozegranie całej tej sytuacji. Zajmuje się też innymi sprawami, w tym działa przy importach z Chin.

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: Kancelaria

31 gru 2018, 01:33

ja polecam JST z Warszawy, mają dobrych adwokatów z najważniejszych dziedzin pracy - rodzinnego, karnego i pracy
https://jstkancelaria.pl/
pozdrawiam

Romcia12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2019, 17:27

Re: Kancelaria

07 lut 2019, 01:38

Ja mogę polecić kancelarię adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. Byłam, sprawdziłam, jestem zadowolona i bardzo podbudowana. Koleżanka też wcześniej u niej była i wygrała to co ustaliły z Panią mecenas.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Kancelaria

15 lut 2019, 20:42

W Trójmieście zdecydowanie kancelaria Cejrowski w takich sprawach jest jedna z najlepszych, najskuteczniejszych. Podpytaj telefonicznie czy mailowo o Twoja sprawę.

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: Kancelaria

28 lut 2019, 21:12

Potwierdzam, mec. Cejrowski ma wszechstronną prawnicza wiedzę i mega doświadczenie - wiele spraw już prowadził, większość wygrywa. Na http://cejrowski.pl/ zerkij w jakich sprawach się specjalizuje, zwróć uwagę na szereg ciekawych publikacji na stronie. Poszukaj opinii- nie znajdziesz złego słowa.

MariolaKuleczka5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:38

Re: Kancelaria

06 mar 2019, 13:37

Ja mogę polecić kancelarię Wojciecha Chmuraka ze Szczecina. Oferta kancelarii skierowana jest do Klientów będących osobami fizycznymi, potrzebującymi fachowej pomocy prawnej w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i spadkowego, prawa rzeczowego oraz dochodzenia odszkodowań, a także do przedsiębiorców prowadzących małe i średnie firmy.

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Kancelaria

29 maja 2019, 15:03

Ja akurat z tej kancelarii JST kojarzę Pana Tomaszczyk, dobry prawnik, doświadczony, skuteczny i zaangażowany. Jesli jego wspólnicy są równie rzetelni to zdecydowanie polecam.

QueenP
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 01 paź 2018, 11:39

Re: Kancelaria

03 cze 2019, 22:01

ale o jakie dokładnie usługi chodzi? Jak chcesz zweryfikować, czy są dobrze - najlepiej popytać znajomych, rodzinę - prędzej, czy później pewnie natkniesz się na jakieś info. Ja szukałam kancelarii do sprawy o odszkodowanie i właśnie znajomi dali mi namiary na http://adwokat-dratwa.pl/ - i rzeczywiście, nie zawiodłam się.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość