DoSprzatania
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 kwie 2018, 13:06

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

25 kwie 2018, 13:13

Jasne, że wszystko zależy od tego ile mamy miejsca w kuchni, natomiast jeżeli ma być to ciekawa dekoracja ścian to polecam zastanowić się nad panelami szklanymi 3D, które są ostatnio bardzo modne i dobrze się sprawdzają.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

05 mar 2019, 10:42

Może jakaś fajna designerska lampa do kuchni. Widziałam dość fajne lampy na stronie internetowej https://klusdesign.pl/

MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

22 maja 2019, 10:58

Bardzo fajnie wygląda połączenie starego z nowym i ja coś takiego wprowadziłam do siebie do kuchni. Mam bardzo nowoczesne meble a zastawę i wszystkie dodatki są z ceramiki Bolesławieckiej, które kupiłam z tej strony www.wrceramika.com.

Awatar użytkownika
elipsa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:34

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

21 lis 2019, 13:41

Ja bardzo lubię retro dodatki do kuchni, np. mam na ścianie stary zegar z wahadłem, młynek z korbką, duży moździerz i stare szklane pojemniki oraz porcelanę. Do mojej kuchni podpasywała mi też seria retro ze sklepu dr. oetkera, mam puszki i przydasie kuchenne oraz formy do pieczenia z tej serii. :-)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

14 wrz 2020, 17:10

Może jakieś ciekawe, nowoczesne oświetlenie. Poszukaj inspiracji oświetleniowych na stronie internetowej, https://klusdesign.pl/.

koalabear
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:51

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

15 wrz 2020, 17:06

Myślę, że ładnym też elementem może być okap, mam kominowy electrolux z funkcją hob2hood, super wyglada i jest bardzo funkcjonalny. Jak się coś gotuje to sam się włącza i pochłania zapachy.

Gabriella123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2020, 08:32

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

05 paź 2020, 13:22

Jedyny pewny sposób to https://www.rkglass.pl/uslugi/grafika-na-szkle/. Dzięki dowolnej grafice każdy może wtłoczyć w swoją kuchnię mnóstwo energii i nowego życia! :D Wiem o czym mówię :)

beja01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:45

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

24 paź 2020, 12:36

Też chcemy troche ożywić, a przy okazji odnowić naszą kuchnię. Nie chcemy jednak wielkich zmian, bo i czas nie jest najlepszy. Wiem, że same dodatki to za mało i zastanawiamy sie nad zakupem nowych krzeseł. Kilka ofert mamy na oku ale te krzesła podobają się nam najbardziej https://slf24.pl/krzesla.html i chyba to tu wybierzemy.

magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:26

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

02 lis 2020, 03:22

Faktycznie, nasze kuchnie stają się coraz częściej katalogowe - jeszcze brakuje plastikowych owoców na blacie :ico_haha_01: Nowoczesny styl uwielbiam, ale rzeczywiście potrzebuje ocieplenia czy ożywienia, by nie było zbyt muzealnie. Największy zawsze kłopot stanowią okna, bo najczęściej decydujemy się na nowoczesne rozwiązania, typu rolety wewnętrzne lub żaluzje fasadowe, które podkreślają tylko nowoczesność. A gdyby tak pomyśleć o dekoracjach na parapecie? Ja u siebie mam zdjęcia nasze w ramkach, do tego świeczki. Jest bardzo przytulnie dzięki temu i miło :) Co do przesłony to u siebie zdecydowałam się na roletę rzymską ze sklepu SOLARO, która dodatkowo wnosi ciepełko do kuchni.

vandaiba
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:38

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

15 sty 2021, 17:39

W kuchni sobie zamontowałam elegancki okap hob2hood electrolux. To okap kominowy, wyglada elegancko i stylowo. Jest na pewno nie tylko funkcjonalnym ale i dekoracyjnym elementem kuchni.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość