kaczuszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2019, 22:21

Re: adwokat z Łodzi

30 sty 2019, 22:26

JUż bardzo dużo dobrego naczytałam się o panu Klimkowskim i zdecydowałam się właśnie z nim podjąć współpracę w kwestii mojego rozwodu, alimentów i podziału majątku. Postaram się później napisać, jakie były moje wrażenia.

Koy89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2019, 21:17

Re: adwokat z Łodzi

02 lut 2019, 22:18

Ja ze swojej strony mogę polecić mecenasa Igora Klimkowskiego. Jest bardzo zaangażowany i bardzo dobrze się przygotowuje do spraw, które prowadzi. Kilka tygodni temu pomógł mi podczas rozwodu i ciesze się że miałem go po swojej stronie. Każdemu kto potrzebuje prawnej pomocy gorąco polecam się z nimi skontaktować +48 600 365 228

Romcia12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2019, 17:27

Re: adwokat z Łodzi

06 lut 2019, 17:32

A ja bardzo gorąco polecam adwokat Magdalenę Chróścielewską. Prawdziwa kobitka z jajami. Załatwiła mojego byłego bez mydła. Wina, alimenty wszystko przegrał a nowa dzi...wa nic nie dostanie. Warta każdej wydanej złotówki.

glorii0
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2019, 21:48

Re: adwokat z Łodzi

17 lut 2019, 21:54

Pan Klimkowski dla mnie jest numerem jeden w kwestii spraw rozwodowych. Prowadził dla mnie dwie sprawy, oczywiście obie zostały zakończone pełnym sukcesem. Prawdziwy prawnik z powołania!

momma
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2019, 23:38

Re: adwokat z Łodzi

22 lut 2019, 23:43

Słyszałam o mecenasie Klimkowskim bardzo dobre opinie i kiedy potrzebowałam porady prawnej, zdecydowałam się właśnie na niego. Jego kancelaria jest w centrum Łodzi, warto tam zajrzeć w razie problemów, czy to ze spadkiem czy prawem rodzinnym. Bardzo wyrozumiały i otwarty prawnik, z bogatą wiedzą.

veronica44
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2019, 21:40

Re: adwokat z Łodzi

01 mar 2019, 21:49

Mecenas Klimkowski przy mojej sprawie rozwodowej wykazywał się bardzo dużą inicjatywą i dał mi wiele istotnych wskazówek. Jestem zdecydowanie zadowolona z naszej współpracy - charakteryzuje go wysoka kultura osobista i szacunek do klienta oraz proludzkie podejście. Wszystko dzięki niemu zostało załatwione szybko i bezproblemowo.

kolia34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2019, 18:38

Re: adwokat z Łodzi

10 mar 2019, 13:05

Również z całego serca polecam mec. Igora Klimkowskiego. Prowadził moją sprawę z ogromnym zaangażowaniem, zawsze przygotowany i pozytywnie nastawiony. Posiada ogromną wiedzę i tak długo szuka rozwiązania aż je znajdzie. Doskonały kontakt. POLECAM!!! :)

zuzula8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2019, 00:43

Re: adwokat z Łodzi

12 mar 2019, 00:49

Pan Klimkowski to adwokat jakich mało! Profesjonalny, bardzo rzetelnie podszedł do mojej sprawy, widoczne prawdziwe zaangażowanie i chęć pomocy. Sprawa wygrana i serdecznie dziękuję za ludzkie podejście!!

rouge
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2019, 22:36

Re: adwokat z Łodzi

15 mar 2019, 22:49

Jestem bardzo wdzięczna mecenasowi za poprowadzenie mojej sprawy. Nie wiem jakbym sobie bez niego poradziła z moją sprawą rozwodową i problemami jakie mi robił. Ma bardzo profesjonalne pojęcie dla klienta i doświadczenie, które sprawia, że wie, co robi na sali sądowej.

ksiezna3
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2019, 20:58

Re: adwokat z Łodzi

28 mar 2019, 21:12

Dziękuję za polecenie mecenasa Klimkowskiego, jestem po pierwszym spotkaniu z nim i muszę przyznać, że zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Przeanalizowaliśmy moją sytuację i mamy już ustalony plan działania. Widać, że był bardzo dobrze przygotowany na nasze spotkanie, na samym początku odpowiedział na moje pytania, zadane przez telefon. Dołączam do grona polecających.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość