Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Ból pleców

01 lis 2018, 16:51

Dolegliwości bólowe i stany zapalne dobrze łagodzi olej cbd. Nie jest drogi i ma bardzo dobre recenzje cbddirect.pl

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Ból pleców

28 lut 2019, 16:21

ja sprawdziłam kilka opcji i najlepiej sprawdził się u mnie gardan - lek przeciwbólowy, nic innego tak szybko nie ukoiło mojego bólu, dobrze że w aptece mi go zaproponowan, bo gdyby nie to to byłby problem z moim funkcjonowaniem

G0SIA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2015, 11:25

Re: Ból pleców

12 mar 2019, 20:14

A ile się męczyłaś i co było przyczyną bólu?

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Ból pleców

14 kwie 2019, 10:21

praktycznie zaraz po wzięciu tabletki Gardan ból w kilkaminut ustąpił, ja to już od jakiegoś czasu mam problemy z kręgosłupem u mnie powód leży w siedzącym trybie pracy, praktycznie od wielu lat pracuje przed komputerem więc i plecy i oczy szwankują u mnie.

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Ból pleców

16 kwie 2019, 20:26

Dobrze jest skorzystać z rehabilitacji. Bardzo dobrych rehabilitantów mają w Kriosonik .Moja mama tam korzysta z zabiegów i masaży. Bardzo pomagają jej na kręgosłup.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Ból pleców

18 maja 2019, 09:46

ale ad-hocowo warto mieć pod ręką jakiś skuteczny lek, u Nas sprawdza się gardan więc cały czas mamy go w domowej apteczce tak na wszelki wypadek. Nigdy nie wiadomo kiedy dopadnie Nas ból dlatego warto mieć sprawdzone rozwiąznaie które pomoże w razie potrzeby.

calineczkka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:24

Re: Ból pleców

15 cze 2019, 22:04

Jakoś ja do leków nie jestem przekonana, znaczy one na pewno pomagają, ale lepiej jakoś naprawdę zadbać o swoje zdrowie porządnie. Może warto w takiej sytuacji pomyśleć np o urządzeniu do magnetoterapii? Biomag się chwalony, bo już spotkałam się z kolejnym przypadkiem że znajomy czy znajoma ma go w domu i stosuje na bolące miejsca

EdytaH
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:04

Re: Ból pleców

30 sty 2020, 00:48

Niestety leki nie pomoga na wszystko, szczególnie w starszym wieku kiedy takie dolegliwości są czymś powszechnym. Taki senior potrzebuje ruchu oraz odpowiedniej opieki. Wiem jednak ze sprawowanie calodobowej opieki nad seniorem jest trudne. Są jednak takie miejsca jak Dom Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim. Tam rzeczywiscie dbają o swoich podopiecznych

KowalskaKowalska8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2020, 13:47

Re: Ból pleców

21 kwie 2020, 11:50

Mi bardzo pomagały masaże na, które chodziłam do Centrum Terapii Kręgosłupa Spondylo-Clinic. Po pół roku chodzenia na masaże dolegliwości bólowe zmniejszyły się i praktycznie jestem zdrową osobą.

mangoo123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwie 2020, 10:34

Re: Ból pleców

22 kwie 2020, 10:37

U mnie było, najpierw ból w stawach, później doszło strzelanie, kilku roumatologów, wynik roumatoidalny OK, tabletki i zastrzyki przeciwzapalne, podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów wkroczył Metotab, Depomedrol i zastrzyki, coraz większe dawki leków reakcji zero, załamany szukałem pomocy w medycynie naturalnej leki diety (od diety optymalnej która w sumie mi jeszcze bardziej zaszkodziła), po przeczytaniu wielu artykułów to co mi pomogło (nie mówię że każdemu pomoże, jeżeli stawy są już zniszczone ze zmianami i zwyrodnieniami tego już nic nie cofnie) ale chorobę można opanować,a na każdego działa co innego) na mnie akurat zadziałało stosowanie olejków CBD a dokładnie olej CBD 5 % decarbox i maść konopna Themrolka extra kupiłem w sklepie konopnym w Poznaniu Konopna Farmacja podejrzewam że można zamówić z ich strony konopiafarmacja.pl także na chwilę obecną ten zestaw spisuje się rewelacyjnie. wcześniej byłem tylko na tabletkach przeciwbólowych a teraz wystarczy mi tylko jedna dziennie

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość