bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Maseczki na trądzik?

20 gru 2017, 13:20

dobre kosmetyki to podstawa. Ale warto tez pokusić się o serię zabiegów w dobrym gabinecie kosmetycznym bo te też są bardzo skuteczne. Ja byłam w COCO-TIME na mezoterapii bezigłowej. Jak dla mnie to świetny sposób nie tylko na walkę z trądzikiem ale też na przywrócenie elastyczności skóry.

Ninaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2019, 20:02

Re: Maseczki na trądzik?

11 mar 2019, 20:33

Mogę ci polecić maseczki które sama stosuje. Łagodzą trądzik wiec początki też jak najbardziej wyleczą. Na tej stronie jest 7 maseczek do wyboru które łatwo i szybko się robi: oazakobiecosci.pl/maseczki-na-tradzik/

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Maseczki na trądzik?

10 kwie 2019, 18:53

To jest takie przykre ale na mój trądzik nic nie działało już miałam wręcz takie blizny bo ciągle czymś smarowałam ,wyciskałam ,okładałam i nic. Jak pamiętam od gimnazjum do prawie matury masakra na twarzy. No a potem poszłam po antykoncepcję ;-) I do trzech miesięcy spokój. Stosuję belarę i faktycznie dodatkowymi plusami stosowania tych pigułek jest brak trądziku. Co prawda kilka blizn zostało. To będzie ciężko zatracić ale po trądziku nie ma śladu.

Awatar użytkownika
Krokietka1988
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 04 kwie 2019, 10:43

Re: Maseczki na trądzik?

25 kwie 2019, 14:38

A próbowałaś maseczkę z drożdży? Moja siostra sobie taką robiła i zawsze po niej mówiła, ze cera ma się o wiele lepiej.

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Maseczki na trądzik?

30 kwie 2019, 11:49

Mnie na trądzik pomogła antykoncepcja hormonalna Od kiedy stosuję belarę mam problem z głowy a przedtem to był koszmar. Teraz mam zabezpieczenia przed niechcianą ciążą i ani śladu po trądziku ;-)

Awatar użytkownika
MyszkaMini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2019, 13:37

Re: Maseczki na trądzik?

16 maja 2019, 13:45

maseczka z rozgniecionych pomidorów, truskawek i drożdże. :)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Maseczki na trądzik?

31 maja 2019, 18:04

Drożdże to nie dla mnie, nie znoszę ich zapachu. Ale co do maseczek to ta jest bardzo fajna: https://www.doz.pl/apteka/p130972-Botame_Face_Alga__Drzewo_Herbaciane_przeciwtradzikowa_maseczka_algowa_typu_peel-off_42_g

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Maseczki na trądzik?

25 cze 2019, 10:06

To pewnie nic nowego co powiem,ale mnie na trądzik pomogła antykoncepcja.Miałam okropny problem i nic nie pomagało.Poszłam do ginekologa,bo chciałam być zabezpieczona przed niechcianą ciążą.Przepisał mi belarę. Od kiedy stosuje anty to mam problem z okresem uregulowany,nie ma paskudnych bóli i PMS mi już nie dokucza.No a dodatkowym pozytywnym skutkiem jest pozbycie się trądziku;-)

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Maseczki na trądzik?

22 paź 2019, 21:11

Mnie ogólnie na trądzik bardzo pomogły dermokosmetyki Acne z Novaclesr. Ładnie oczyszczają skórę, zapobiegają powstawaniu nowych wyprysków i dobrze nawilżają. Mają właśnie też super maskę na twarz, która łagodzi, oczyszcza i zostawia cerę fajnie zmatowioną.

Maniana91
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:50

Re: Maseczki na trądzik?

25 paź 2019, 18:35

[quote="EwelaB"]Mnie ogólnie na trądzik bardzo pomogły dermokosmetyki Acne z Novaclesr. Ładnie oczyszczają skórę, zapobiegają powstawaniu nowych wyprysków i dobrze nawilżają. Mają właśnie też super maskę na twarz, która łagodzi, oczyszcza i zostawia cerę fajnie zmatowioną.[/quote]

Potwierdzam, matująca maseczka od NovaClear Acne jest naprawdę skuteczna! Ja używam raz w tygodniu i zauważyłam, że wydzielanie sebum jest znacznie ograniczone. Zawarta w masce SIlica ściąga rozszerzone pory, zaś panthenol działa kojąco i łagodząco. Przy regularnym stosowaniu skóra jest oczyszczona i zmatowiona. Jedno opakowanie zawiera dwie saszetki, jak dla mnie jedna z lepszych maseczek na rynku

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość