Awatar użytkownika
elabas
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 17 sty 2017, 15:47

Pierwszy poród

15 maja 2019, 12:56

Jak przebiegał wasz pierwszy poród ?
Czy jest to wielki ból ?
Jak długo trwał ?

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Pierwszy poród

25 cze 2019, 14:15

Cześć :D powiem Ci, że ja też się bałam jak nie wiem jak to będzie, cały czas wspominam ile się naczytałam w sieci wpisów dziewczyn jak to jest. Potem wybieranie szpitala, od 6 miesiąca już zaczęłam. Gdzie już miałam decyzję to znalazłam jakiś negatywny wpis (a to że nie chcieli przyjąć, dać znieczulenia, leżenie na korytarzu a to remont, no co chwila coś). Mąż widział te moje nerwy i w końcu sam zdecydował że urodzimy w prywatnym szpitalu. W Warszawie, wybraliśmy Medicover. I ja dopiero jak tam pojechaliśmy na rozmowę, zobaczyc jak to wszystko wygląda - dopiero się uspokoiłam :) a poród tam miałam super. Jak będziesz mieć takie warunki to uwierz nie będzie bolało aż tak, personel we wszystkim pomoże, da max wsparcia. I non stop mąż będzie mógł być z Tobą. Rodziłam w sumie 7 godzin ale minęło bardzo szybko :)

koko88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2019, 16:47

Re: Pierwszy poród

12 lis 2019, 16:55

7 godzin brzmi dla mnie strasznie. A niektóre dziewczyny jeszcze gorzej mają. Tez sie stresuję jak to będzie

Kasiunia1245
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2020, 21:35

Re: Pierwszy poród

24 kwie 2020, 21:39

Ja rodziłam syna 45 minut...i to nie było jakieś mega straszne...Oczekiwanie na to całe rozwiązanie w bólach od 8-30 rano do prawie 24 w nocy to jest mega męczące....

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: Pierwszy poród

12 sie 2020, 13:02

No ja nie powiem moj pierwszy poród i w ogole pierwsze dziecko było stresujace :) wiadomo ze mamy sie martwia wtedy o wszystko. Ale od razu zdecydowałam się na pozyskanie krwi pępowinowej - i to akurat uważam że warto bez wzgledu na to ktory porod przed nami. Ja bankuje krew w Diagnostyka Bank komórek macierzystych

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Pierwszy poród

15 wrz 2020, 10:40

ja sie stresowałam, wiadomo. ale wybralam chyba najlepszy szpital z mozliwych, szpital Medicover w Warszawie, mialam cudowna opieke, polozne byly kochane, ze wszystkim pomagaly, sala jednoosobowa, z lazienka :) poród przebiegł szczesliwie :) to najwazniejsze

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość