Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

14 maja 2019, 19:36

My w tym roku również planujemy wakacje za granicą, choć jeszcze nie mamy wybranego konkretnego kierunku. Jak na razie za to postanowiłam przed wyjazdem odświeżyć trochę język aby móc się swobodnie dogadać;) Zapisałam się na kurs online do tutlo, skusili mnie elastycznymi godzinami nauki- uczę się kiedy mi pasuje i nie tracę czasu na dojazdy!;)

Awatar użytkownika
MyszkaMini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2019, 13:37

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

16 maja 2019, 13:46

do pracy i z powrotem :) a nak na prawdę to myślę, że na mazury

alleandra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:59

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

24 maja 2019, 11:11

poza europe ;) my w tym roku kierunek > zanzibar

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

26 maja 2019, 23:18

poza europe ;) my w tym roku kierunek > zanzibar
a wyjeżdżając na takie egzotyczne wakacje kupujecie jakieś dodatkowe ubezpieczenie??

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

29 maja 2019, 19:33

My już 3 rok z rzędu tradycyjnie w Polsce. Odkrywamy nowe miejsca i bardzo nam się to podoba. A koszty nie takie wielkie, jak wszędzie straszą. Zwykle wynajmuję apartament z sunandsnow.pl. Jedziemy własnym samochodem, więc dochodzi koszt paliwa, gotujemy często sami, ewentualnie na obiad i deser wychodzimy do restauracji. Świetna sprawa takie wakacje, polecam.

Kasiunia30Katia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2018, 08:57

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

30 maja 2019, 20:21

poza europe ;) my w tym roku kierunek > zanzibar
a wyjeżdżając na takie egzotyczne wakacje kupujecie jakieś dodatkowe ubezpieczenie??
Pewnie ze tak, zawsze warto wykupić, bo nigdy nie wiadomo co nasz czeka w obcym kraju. Wiadomo ze nikt nie zakłada ze bedzie chory czy ulegnie wypadkowi jednak warto dmuchać na zimne. Ja zawsze korzystam z kioskupolis, to taka porównywarka ubezpieczeń, ma dużo ubezpieczycieli wiec można wybrac z wielu ciekawych ofert. Wszystko wygodnie przez neta.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

02 cze 2020, 14:38

Ja w tym roku, wybieram się do Austrii,https://austria-na-narty.pl/.

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

21 sie 2020, 23:16

A moze po prostu pojechać za granicę ? Np do Grecji czy Chorwacji. Widizałam też, ze Bułgaria sie otworzyła ;) Ja bylam w zeszłym miesiącu w Grecji, leciałam z biurem CoralTravel. Nie ma się czego bać, wszystko jest przestrzegane jak należy ;) reżim sanitarny jest

milazawisza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:35

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

24 paź 2020, 19:57

Powiem Wam, że od jakiegoś czasu zdecydowałam się na to by odkładać pieniądze na podróże na innym zupełnie koncie. W ten sposób udaje mi się zgromadzić fajny budżet właśnie na różnego rodzaju wyjazdy :) Moim zdaniem super sprawa. Dodatkowo ważne by konto było dopasowane do nas. Dlatego warto poczytać trochę na https://konto-w-banku.pl/ o różnych kontach i możliwościach jakie nam one dają :) Tak by dopasować konto idealne do nas!

Bernardetta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2017, 10:04

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

30 paź 2020, 12:32

Jestem zakochana w Wyspach Kanaryjskich, latam tam enter air co roku na urlop. Można się poczuć jak w tropikach a to stosunkowo niedaleko, bo na terenie Europy :-)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość