iska90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2019, 17:34

Re: adwokat z Łodzi

05 maja 2019, 17:37

Też miałam możliwość współpracy z Panem Klimkowskim. Mogę jedynie potwierdzić, ze to prawdziwy profesjonalista bardzo zaangażowany w każdą sprawę. Przeprowadził mnie przez rozwód obronną ręką. Wszystkie zarzuty byłego męża zostały obalone a ja wyszłam z sądu z wyrokiem na jakim mi od samego początku zależało.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: adwokat z Łodzi

23 maja 2019, 09:22

Pan adwokat Igor Klimkowski - mega profesjonalista, super obeznany w temacie. Konkretny, co mi bardzo odpowiada bo lubię takich ludzi. Pozew o rozwód z orzeczeniem o winie męża przygotowany profesjonalnie, ze wszystkimi szczegółami. Dalsza współpraca na najwyższym poziomie. Dziękuję również za reprezentację w sądzie.

Ramnka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2017, 16:08

Re: adwokat z Łodzi

29 maja 2019, 09:26

Dołączam do poleceń mecenasa Klimkowskiego. Z jego pomocą został napisany i złożony mój pozew o alimenty. Pozew okazał się być skuteczny :) Zachęcam do kontaktu z tym adwokatem.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: adwokat z Łodzi

29 maja 2019, 14:57

Zależy w jakiej dziedzinie potrzebny jest adwokat. Ja akurat mogę polecić kancelarię JST, z tym, że z Warszawy. Mają specjalistów w różnych dziedzinach prawa i cieszą się dobrymi opiniami- a jak prawnik dobry to i warto do niego dojechać na spotkanie;)

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: adwokat z Łodzi

01 cze 2019, 01:23

Jakby ktoś z Was nadal szukał adwokata to w Łodzi swoją kancelarię ma Pan adwokat dr Mariusz Olężałek. Mi pomógł w sprawie rozwodowej i wszystkim co z tym było związanego.

bystrzycka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 mar 2018, 18:37

Re: adwokat z Łodzi

04 cze 2019, 19:50

Mój rozwód prowadzila Pani Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. Z tego co się orientuje to Pani Adwokat specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Moja sprawa rozwodowa poszła bardzo po mojej myśli, pomoc adwokata byla dla mnie w ogóle ogromnym wsparciem. Sama bym tego nie ogarnęła.

agabik71
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:58

Re: adwokat z Łodzi

04 cze 2019, 21:02

Szukając prawnika do swojej sprawy dużo pytałam wsród znajomych i rodziny i tak trafiłam właśnie do mec. Igora Klimkowskiego, byłam bardzo zadowolona. Polecam ten sposób ;)

charlize91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2019, 09:49

Re: adwokat z Łodzi

05 cze 2019, 09:53

Również miałam możliwość skorzystania z pomocy mecenasa Klimkowskiego podczas sprawy rozwodowej. Dzięki niemu wszystko poszło sprawnie i bez stresu. To swietny prawnik z doświadczeniem i ogromna wiedzą. Każdy klient jest dla niego tak samo ważny. Tutaj adwokat-zachowek.pl znajdziesz namiary na Pana mecenasa.

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: adwokat z Łodzi

13 cze 2019, 15:00

Zależy w jakiej dziedzinie potrzebny jest adwokat. Ja akurat mogę polecić kancelarię JST, z tym, że z Warszawy. Mają specjalistów w różnych dziedzinach prawa i cieszą się dobrymi opiniami- a jak prawnik dobry to i warto do niego dojechać na spotkanie;)
Z JST kojarzę Pana Tomaszczyk- specjalista w dziedzinie prawa pracy. Sama korzystałam kiedyś z jego pomocy i byłam bardzo zadowolona z porad.

musialkowska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2019, 16:07

Re: adwokat z Łodzi

25 cze 2019, 16:09

Dołączam do poleceń mecenasa Klimkowskiego. Pan mecenas prowadził mój rozwód, a była to sprawa z orzeczeniem o winie. Wyszliśmy z tego z obronną ręką, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Szczerze polecam współpracę z tym prawnikiem.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość