detliko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2017, 14:15

Re: Jak promować własny sklep internetowy

27 gru 2017, 14:18

Wejdź i sprawdź na blogu jak pozyskać klientów oraz zwiększyć sprzedaż!

Marysia47
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2018, 14:41

Re: Jak promować własny sklep internetowy

27 sie 2018, 14:43

Hej, mam trochę inne pytanie.

Wraz z mężem założyliśmy firmę i chcielibyśmy ją wypromować.Oferujemy również usługi online. Znaleźliśmy firmę Strategiczni.pl
Zajmują się pozycjonowaniem. Co o nich powiecie? Warto? :) Czy lepiej zrobić to na własną rękę?

daga90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2018, 19:00

Re: Jak promować własny sklep internetowy

04 wrz 2018, 19:08

Z promowaniem sklepu nie jest tak źle, jak by się mogło wydawać, choć jest to w dużej mierze zależne od samej branży. Do wyboru:
  • facebook
  • Google Ads
  • Zewnętrzna firma od marketingu (kompleksowo wraz z pozycjonowaniem strony)

andrzejtomaszczuk92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2019, 12:31

Re: Jak promować własny sklep internetowy

14 sty 2019, 12:38

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to chyba najlepiej sprawdza się pozycjonowanie i AdWords. Z tym drugim problem jest taki, że często branża jest obłożona i ta forma reklamy po prostu staje się droga. Z pozycjonowaniem wygląda to trochę inaczej, bo wiele sklepów w ogóle tego nie robi. Dzięki temu można na wiele haseł wskoczyć na szczyt wyszukiwarki google za małą kasę. Najlepiej będzie, gdy zerkniesz na stronę icomseo.pl/pozycjonowanie i się z nimi skontaktujesz - na pewno podpowiedzą jak wygląda pozycjonowanie w danej branży i co można ugrać ;) Współpracuję z nimi od lat, znają się na pozycjonowaniu :D

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Jak promować własny sklep internetowy

10 cze 2019, 10:28

Tak, pozycjonowanie to klucz do sukcesu :) ale też działania w social mediach - teraz każdy klient znajduje się właśnie tam, więc przez odpowiednie działania w mediach społecznościowych można zyskać wiele. W social mediach można z powodzeniem działać samemu. Ja działam i efekty są na prawdę widoczne. Trochę poczytałam, zrobiłam kilka kursów internetowych i działam - praktyka coraz więcej mnie uczy dlatego, myślę że warto. Polecam Wam kilka interesujących treści, jak na przykład https://www.birdcode.pl/blog/jak-wyprom ... nosciowych. Wczytajcie się i działajcie ! :)

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: Jak promować własny sklep internetowy

22 gru 2019, 13:13

A w jaki sposób założyliście swój sklep internetowy? My na nazwa.pl znaleźliśmy możliwość załozenia sklepu od podstaw. Dobrze to działa, wszystko jest intuicyjne, łatwe w obsłudze i dobrze działa, bardzo sprawnie

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: Jak promować własny sklep internetowy

06 kwie 2021, 09:00

W przypadku mojego sklepu internetowego skutecznie działa i fajne efekty daje kampania produktowa w google. Od początku zanotowałam zwiększony ruch i nieco lepszą sprzedaż, później z miesiąca na miesiąc było coraz lepiej, jestem bardzo zadowolona i cały czas korzystam z tej formy reklamy. Jeśli szukasz kogoś sprawdzone, kto poprowadzi taką kampanie w google to polecam pana Piotra z http://ninjaads.pl który dla mnie się tym zajmuje. Bardzo dobry kontakt i widać sporą wiedzę w tym temacie, może w Twoim przypadku doradzi jakąś inną formę reklamy.

Jolakw
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2022, 03:00

Re: Jak promować własny sklep internetowy

13 gru 2022, 03:01

Zgłoście się do nich - whm.agency , to grupa agencja marketingowa, na której można polegać, że ogarną marketing całościowo i z dobrymi efektami. Działają na rynku już długo i mają w tym naprawdę duże doświadczenie. ale pozycjonowanie to nie wszystko gdyż ważnym elementem jest też ochrona wizerunku waszej firmy więcej o tym można się dowiedzieć tutaj wmh.agency/kontrola-i-ochrona-wizerunku-w-wizytowce-google-moja-firma/

Vulzala
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 gru 2019, 03:17

Re: Jak promować własny sklep internetowy

09 sty 2023, 10:13

Pozycjonowanie stron www to nie łatwy kawałek chleba, Na naszą pozycje w wyszukiwarce ma duży wpływ kilka czynników. Są poradniki, ale niestety nie wszystkie tajniki mogą być tam napisane. To tak jak każdy piekarz chroni swój przepis na chleb. Taka zasada rynku. Pozycjonowanie jest kluczową reklamą w internecie i lepiej przekazać ja specjalistom. Samemu lepiej się za to nie zabierać, bo można narobić więcej złego niż przynieść korzyści. Warto się zapoznać z artykłem na tej stronie warsawmediahouse.pl/czym-jest-linkbuilding/

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość