Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

23 lis 2018, 08:48

byłam kiedyś na takim kursie i moim zdaniem nie jest to do końca takie proste bo zwyczajnie trzeba jeszcze mnóstwo praktyki aby osiągnąć jako taki poziom, co innego jak to tylko kurs po to aby samemu się nauczyć malować.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

31 gru 2018, 09:07

Pewnie, że kursy nie są proste, bo jednak w ciągu kilku tygodni przerabiasz cały zakres wiedzy, jaką powinnaś opanować. Ale też bez przesady - ja sobie poradziłam, moje pracownice również. A prawda jest taka, że nie ma łatwiejszej drogi do osiągnięcia czegoś szczególnego. A co wy to tym myślicie?

AndziaAndzia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2019, 13:50

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

24 mar 2019, 13:53

Ja osobiście polecam szkolenia od 4Academy . Sama u nich robiłam a teraz pracuje jako kosmetyczka w gabinecie kosmetycznym i naprawdę godne polecenia szkolenia. Nie są robione na od*al tylko porządnie prowadzone przez najlepszych. Jeżeli chcecie ich znaleźć to szukajcie na fb

AndziaAndzia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2019, 13:50

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

24 mar 2019, 13:54

Ja osobiście polecam szkolenia od 4Academy . Sama u nich robiłam a teraz pracuje jako kosmetyczka w gabinecie kosmetycznym i naprawdę godne polecenia szkolenia. Nie są robione na od*al tylko porządnie prowadzone przez najlepszych. Jeżeli chcecie ich znaleźć to szukajcie na fb :D

sabka90201
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 20:45

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

07 cze 2019, 20:48

Osobom ze Szczecina lub tym osobom, które są w stanie dojechać polecam kurs stylizacji paznokci w Beauty Room. Adres to prawdopodobnie ulica Modra, ale warto sobie sprawdzić jeszcze. Kurs u nich jest bardzo wyjątkowy i korzystać z niego można w każdy momencie, jeśli tylko poczujecie, że jesteście w stanie zdobyć odpowiednią wiedzę.

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

10 cze 2019, 17:58

Ja zawodowy kurs wizażu robiłam w stolicy w Beauty Lux. Grupka mała, bo byłyśmy tylko w 4 więc naprawdę wiele się nauczyłam. Odpowiedni papierek też jest :) Kurs długi bo trwał 120 godzin, ale było warto bo dzięki niemu mam dziś taką pracę o jakiej zawsze marzyłam.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość