azuska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2018, 11:10

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

13 sie 2018, 11:17

Ja kwasu nie robiłam tylko geneo+ w clinica cosmetologica. Też jest skuteczny i to nawet bardzo i to nic nie boli.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

27 sie 2018, 09:51

A można wiedzieć jaki jest koszt takiego zabiegu oraz gdzie go wykonywałaś? Pytam z czystej ciekawości bo to przyda się również pozostałym Użytkowniczkom na forum.

olgaxx
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 17 lis 2016, 12:57

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

12 wrz 2018, 11:36

A co sądzicie o tej metodzie HIFU? Tutaj http://hifu-krakow.pl/ opisano trochę jak wygląda ten zabieg. Zastanawiam się nad usunięciem zmarszczek mimicznych bo pomimo młodego wieku bardzo mi przeszkadzają i czuję się nie komfortowo.

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

03 lis 2018, 20:56

Bardzo polecam HIFU, bo efekty utrzymują się do 5 lat, a zmarszczki są świetnie wygładzone. Najważniejsze, że to forma bezinwazyjnego liftingu - bez igieł, krwi i bólu. W Warszawie możecie zapisać się do kliniki Dr Preibisza - http://www.preibisz.com/zabiegi/ultraskin-ii-hifu/ . Świetny fachowiec od dermatologii i medycyny estetycznej.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

10 lis 2018, 13:17

Laserowe zabiegi to stosunkowo nowy wymysł, moim zdaniem i zdaniem wielu jest dobry i bardzo skuteczny oraz precyzyjny.

Awatar użytkownika
hannes
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2018, 12:00

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

28 lis 2018, 12:05

no zabiegi przeróżne na pewno są skuteczne ale tez nie kazdego na nie stac. Szczegolnie ze wiekszosc trzeba powtarzac, zeby rezultaty się utrzymały i często to jest kilka tysiecy rocznie :ico_szoking: poza tym lepiej zaczynac od kremów, jakiego serum itp, niz od razu od zabiegów, bo mam wrażenie, że później nam bedzie trudniej utrzymac skore w dobrym stanie. Ja mam 28 lat i uzywam kremu richevon, z naturalnym składem, fajnie nawilżający, warto spróbowac takich metod na początku :-P

olgaxx
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 17 lis 2016, 12:57

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

10 sty 2019, 17:01

Można tez spróbować takich zabiegów http://shame.pl/wampirzy-lifting-czym-jest/ lifting ale nie inwazyjny mówią na niego wampirzy lifting, warto poczytać moim zdaniem.

renia71
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 07 sty 2019, 23:47

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

13 sty 2019, 20:06

Wydaje mi sie, ze w pewnym wieku kremy niewiele dają i lepiej zainwestowac w skuteczny zabieg. Ja co prawda laserowo zmarszczek nie usuwalam, tylko byłam na ich wypełnieniu kwasem hialuronowym. Zabieg wlasciwie bezbolesny, krótki, a efekt na twarzy pojawil sie od razu. Jesli chodzi o konkretny gabinet to ja byłam w MediArt Clinic w Poznaniu. :-) Profesjonalnie, sterylnie i skutecznie.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

25 sty 2019, 11:01

Uważam że każda kobieta powinna wybierać dla siebie metodę taką jaką czuje że będzie dla niej dobra. Każdy powinien czuć się dobrze w swoim ciele. Ja wybrałam wypełnianie zmarszczek w gabinecie lekarskim Moja Estetyka w Rzeszowie. Efekt jest powalający. Każdemu szczerze polecam ten gabinet jeśli chce o siebie zadbać.

dancerka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 maja 2018, 11:40

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

14 cze 2019, 02:56

Taka codzienna pielęgnacja jest ważna, ale nie oszukujmy się- kremy nie są w stanie usunac zmarszczek... :ico_oczko: Jeśli chodzi o zabiegi to mysle, ze odpowiednio dobrany potrafi odmlodzic skore, wygladzic brzydkie bruzdy. Mi na przyklad ostatnio pomoglo zabieg z uzyciem kwasu hialuronowego. Pani doktor Noszczyk dobrala odpowiednia ilosc kwasu w okolicach oczu, dzieki czemu zmarszczki w tej okolicy sa teraz gladsze i wyglada nieco mlodziej.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość