Lumpeciarqa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:51

Czy można poprawić nos bezboleśnie?

10 cze 2019, 21:38

Chciałabym poprawić swój nos, aczkolwiek boję się wybrać z moim problemem do lekarza ponieważ okres rekonwalescencji i towarzyszący temu ból mnie szczerze przeraża. Czy można to zrobić jakoś mniej boleśnie?

tojatereska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 29 lip 2014, 21:16

Re: Czy można poprawić nos bezboleśnie?

12 cze 2019, 22:30

Żeby poprawić nos nie musisz się ze swoim problem udać koniecznie do chirurga. Medycyna estetyczna proponuje szereg rozwiązań, które rozwiążą Twój problem. A właściwie Ci w nosie przeszkadza?

Awatar użytkownika
Kyrie
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 13 cze 2019, 13:28

Re: Czy można poprawić nos bezboleśnie?

13 cze 2019, 13:35

To zalezy co rozumiesz przez bezbolesnosc. To raczej oczywiste, ze dostaniesz znieczulenie podczas zabiegu.

Lumpeciarqa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:51

Re: Czy można poprawić nos bezboleśnie?

13 cze 2019, 21:40

Serio? Nie wiedziałam, że medycyna estetyczna poprawia też nosy. Zazwyczaj ta gałąź medycyny kojarzyła mi się z wielkimi ustami i botoksem. Co do nosa to chciałabym poprawić jego kształt. Całe życie się z nim męczę niestety :(

0LENKA
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 23 wrz 2014, 10:38

Re: Czy można poprawić nos bezboleśnie?

14 cze 2019, 21:48

To trochę błędne miałaś przekonanie :) Medycyna estetyczna może pomóc w leczeniu nadpotliwości, migren czy łysieniu. Już kilka razy korzystałam z pomocy jednej krakowskiej kliniki i zawsze byłam zadowolona z efektów. Co prawda u nich poddałam się terapii HairCare, która bardzo mi pomogła przy wypadających włosach, aczkolwiek wiem, że można u nich również skorzystać zabiegu korekcji nosa.

obcasowaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:36

Re: Czy można poprawić nos bezboleśnie?

17 cze 2019, 10:59

Ja przeszłam zabieg chirurgiczny korekcji nosa...zabieg odbywał się oczywiście w znieczuleniu. Jednak po zabiegu blisko dwa tygodnie walczyłam z bólem głównie wykorzystując tabletki przeciwbólowe. Ale wart było..mój nos wygląda teraz super.

fllora
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:48

Re: Czy można poprawić nos bezboleśnie?

19 cze 2019, 14:53

zależy co Ci się dzieje, bo jak np masz jakiegoś minimalnego garba i tego typu sprawy to można to załatwić kwasem hialuronowym

Lumpeciarqa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:51

Re: Czy można poprawić nos bezboleśnie?

20 cze 2019, 21:35

A co to za klinika? Jestem z okolic krakowa więc byłabym w stanie do nich dojechać.

0LENKA
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 23 wrz 2014, 10:38

Re: Czy można poprawić nos bezboleśnie?

21 cze 2019, 20:57

Ta klinika to vesuna, która mieści się w Krakowie w Bonarce, a ich druga filia przy ulicy Dobrego Pasterza. Z resztą prowadzą również bloga na którym omawiają różne zabiegi. Tu masz linka akurat to tekstu na temat korekcji nosa: https://vesuna.pl/blog/wymarzony-nos-bez-skalpela/ . Z resztą jak masz jakieś wątpliwości zawsze możesz się z nimi skontaktować.

Awatar użytkownika
zielonacebulka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 05 lip 2019, 10:11

Re: Czy można poprawić nos bezboleśnie?

05 lip 2019, 10:17

Ja polecam korektę kwasem hialuronowym. Tańsze, o wiele mniej inwazyjne. Może być troszkę bolesne, ale na pewno nie aż tak jak operacja. Poczytaj sobie o tym w Google ;-)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości