Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

08 sie 2017, 11:05

bardzo dobre sa suplementy ktore maja tylko skladniki naturalne, jakies wyciagi, ekstrakty itd, ja biore BSHAPE i moge polecic, ma w skladzie ekstrakt z nasion fasoli, ekstrakt z lisci zielonej herbaty, ekstrakt z pieprzu kajenskiego, chrom, ogolnie jest przeciwutleniaczem.

wysoka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 08 gru 2016, 16:04

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

20 lis 2017, 10:50

Ja się długo zastanawiałam czy nie zainwestować w suplementy. Miałam obawy czy mi to nie zaszkodzi i czy nie lepiej postawić na naturalne sposoby. Niedawno natknęłam się tutaj na ciekawy artykuł http://www.kobiety.pl/fit/czy-berrator-to-najmocniejszy-spalacz-tluszczu, próbował ktoś może? Co o tym myślicie? Wydaje się być obiecujące:)

helisa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 gru 2017, 15:10

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

01 gru 2017, 15:17

Wszystkie suplementy, to niestety nie jest magiczny środek, po zażyciu, którego magicznie zaczną spadać kilogramy - ich efekty, jest minimalnie zauważalne. No może oprócz wyciągów z zielonej herbaty, pieprzu cayenne - to rzeczywiście przyśpieszy nasz metabolizm. Nic jednak tego typu suplementy nie pomogą bez ruchu, diety ;)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

23 kwie 2018, 21:26

Dobre efekty przynosi zażywanie olejku konopnego. Ten jest w świetnej cenie https://cbdcentral.pl/pl/p/Olejek-konopny-CBD-Hempro-5-10-ml-BIO/76

werkina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:54

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

17 maja 2018, 10:00

Dobre efekty przynosi zażywanie olejku konopnego. Ten jest w świetnej cenie https://cbdcentral.pl/pl/p/Olejek-konop ... -ml-BIO/76
To naturalny produkt. Posiada wymagane atesty i dobre rekomendacje lekarzy. Pomaga także w zaburzeniach endokrynologicznych.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

17 kwie 2019, 15:05

Suplementy jakoś do nie mnie przemawiają. Jestem fanką tradycyjnych metod czyli dieta, dieta i ćwiczenia;) Sama zamawiam sobie posiłki z Wygodnejdiety- dzięki nim jem smacznie, syto i zdrowo, ćwiczę kilka razy w tygodniu i efekty są zadowalające!

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

11 lip 2019, 15:50

Suplementy jakoś do nie mnie przemawiają. Jestem fanką tradycyjnych metod czyli dieta, dieta i ćwiczenia;) Sama zamawiam sobie posiłki z Wygodnejdiety- dzięki nim jem smacznie, syto i zdrowo, ćwiczę kilka razy w tygodniu i efekty są zadowalające!
Mam podobnie- również stawiam na dietę i ćwiczenia;) A opcja z cateringiem jest faktycznie bardzo wygodna, też zamawiam Wygodnadietę. Z nimi jem regularnie i zdrowo a to bardzo ułatwia sprawę.

ona88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lip 2019, 14:47

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

17 lip 2019, 16:06

Też bardzo sobie chwalę Wygodną Dietę. Myślę, że dobrze zbilansowana dieta to klucz do sukcesu... Jak nie będziemy się zdrowo odżywiać, to żadne suplementy nie pomogą... ;)

Joszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2020, 08:11

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

26 kwie 2020, 08:58

ja jestm zadwolona z supli naturalnych i idealnie spisują się soki sportfood - są tak sycące ze nawet czasem zastępuje nimi posiłki! i na prawdę o działa!

patikoksa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 24 cze 2020, 10:08

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

24 cze 2020, 10:14

ja polece pokrzywe! nie jest to suplement ale dziala fenomenalnie, pomaga w pozbyciu sie wody z organizmu i poprawia wyglad naszej skory i wlosow. ja przy swojej diecie niskokalorycznej od wygodnadieta pije ja codziennie, jest smaczna i pomaga w zrzuceniu kilogramow.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość